70 lat Pogoni Lębork

Facebook

Wyszukiwarka

Sponsor techniczny

KiK
wyb.jpg

"Pogoń - Duma Miasta" wylosowała nr 7. Budżet Obywatelski 2018 Drukuj
Wpisał: Janusz   
12.09.2017.
bo_2014_net_koszulki.jpgW poniedziałek 11 września br. w lęborskim ratuszu odbyło się losowanie numerów projektów Budżetu Obywatelskiego Lęborka na rok 2018. Wśród losowanych projektów był też ten związany z sekcją piłki nożnej Pogoni. Wniosek do budżetu pn. „Pogoń Lębork – Duma Miasta. Projektujemy i przekazujemy piłkarzom Pogoni nowe stroje” przygotował związany z klubem 100 TPL Pan Rafał Mras. Dla projektu Pogoni wylosowany został „szczęśliwy” numer 7.

Projekt o wartości 10 tys. zł przewiduje zorganizowanie konkursu dla dzieci i młodzieży na zaprojektowanie strojów meczowych dla pierwszej drużyny Pogoni oraz wykonanie dwóch kompletów kolorystycznych takich strojów. Nagrodą w konkursie będzie oczywiście zwycięska koszulka. W przypadku wygranej w głosowaniu działania te zrealizowane zostaną w I połowie 2018 roku.


Projekt „Pogoń Lębork – Duma Miasta” rywalizować będzie z ośmioma innymi tzw. małymi nieinwestycyjnymi wnioskami. Do realizacji przejdą 4 projekty, które w głosowaniu mieszkańców zdobędą największą liczbę głosów. Głosowanie odbywać się będzie drogą elektroniczną i tradycyjną w dniach od 1 do 14 października 2017. Liczymy na aktywny udział w głosowaniu społeczności związanej z naszym klubem. Obecnie trwają pracę nad przygotowaniem kampanii informacyjno-promocyjnej. Szczegóły wkrótce.
 

IV liga - tabela i wyniki

logo_zlote.gif 
Sponsorzy