70 lat Pogoni Lębork

Facebook

Wyszukiwarka

Sponsor techniczny

KiK
wyb.jpg

Do jednej bramki. Umowa AMG - Pogoń podpisana Drukuj
Wpisał: Janusz   
26.09.2017.
amg_logo_blaszka_150px.jpgKolejna duża, lęborska firma dołączyła do grona sponsorów Pogoni Lębork. Kilka dni temu podpisana została umowa o współpracy naszego Klubu z przedsiębiorstwem PPH AMG sp. z o.o.
- Związki pomiędzy klubem a firmą AMG mają długoletnią tradycję - mówi Wiceprezes Zarządu Pogoni ds. piłki nożnej Marek Piotrowski. - Właściciele firmy przez wiele lat wspierali finansowo zakup strojów dla drużyn młodzieżowych a kilka lat temu przekazali nam pełnowymiarowe bramki przenośne do treningów. Służą one zresztą nam do dziś. Od września nasza współpraca wchodzi na nowy poziom. Celem jest budowa silnej drużyny, klubu i walka o najwyższe cele w piłce seniorskiej i młodzieżowej.

PPH AMG należy do największych pracodawców w Lęborku, zatrudnia ok. 140 pracowników. Najnowszym wyzwaniem firmy jest budowa na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej potężnej hali o powierzchni 11,5 tys. m2 Firma działa na terenie kraju i Europy. Profil działalności to produkcja kontenerów, pojemników metalowych i konstrukcji stalowych.
 

IV liga - tabela i wyniki

logo_zlote.gif 
Sponsorzy