70 lat Pogoni Lębork

Facebook

Wyszukiwarka

Sponsor techniczny

KiK
wyb.jpg

Budżet Obywatelski 2018. Na projekt Pogoni głosujemy do soboty! Drukuj
Wpisał: Janusz   
11.10.2017.
bp_leborka_logo.jpgDo soboty 14 października br. w Lęborku trwa głosowanie nad projektami Budżetu Obywatelskiego Lęborka na rok 2018. Głosowanie odbywa się w formie elektronicznej i tradycyjnej. Wśród zgłoszonych pod głosowanie projektów jest także ten związany z sekcją piłki nożnej Pogoni. Wniosek do budżetu w kategorii „mały nieinwestycyjny” o wartości 10 tys. zł pn. „Pogoń Lębork – Duma Miasta. Projektujemy i przekazujemy piłkarzom Pogoni nowe stroje” przewiduje zorganizowanie konkursu dla dzieci i młodzieży na zaprojektowanie strojów meczowych dla pierwszej drużyny Pogoni oraz wykonanie dwóch takich kompletów i przekazanie drużynie. Nagrodą w konkursie na projekt będzie oczywiście zwycięska koszulka, a realizacja projektu wiązała będzie się z organizacją podczas meczów konkursu dla dzieci i młodzieży. Niebagatelną sprawą jest także ufundowanie drużynie wartych ponad 7 tys. zł 2 kompletów nowych strojów. W przypadku wygranej w głosowaniu działania te zrealizowane zostaną w I połowie 2018 roku. Liczymy na aktywny udział w głosowaniu społeczności związanej z naszym klubem. Pokażmy naszą siłę i zaangażowanie!

Jak można zagłosować?

Projekt „Pogoń Lębork – Duma Miasta” rywalizować będzie z ośmioma innymi tzw. małymi nieinwestycyjnymi wnioskami. Do realizacji przejdą 4 projekty, które w głosowaniu mieszkańców zdobędą największą liczbę głosów. Głosowanie w formie elektronicznej odbywać się będzie za pomocą formularza zamieszczonego na stronie internetowej pod adresem: www.projekt.obywatelskilebork.pl w terminie od 1 października 2017 r. do 14 października 2017 r.

Głosowanie w formie papierowej odbywać się obecnie w Urzędzie Miejskim w Lęborku, ul. Armii Krajowej 14, do 14 października 2017 r. w godz. 10.00 – 18.00.

Przypominamy, że uprawnionymi do wzięcia udziału w głosowaniu są mieszkańcy Miasta, którzy ukończyli 16 lat nie później niż na 7 dni przed pierwszym dniem głosowania, tj. urodzeni 24 września 2001 roku lub wcześniej.
 

IV liga - tabela i wyniki

logo_zlote.gif 
Sponsorzy