70 lat Pogoni Lębork

Facebook

Wyszukiwarka

Sponsor techniczny

KiK
wyb.jpg

150 wydań programu meczowego PogońGol! Drukuj
Wpisał: Janusz   
22.11.2017.
program129_front_net.jpgMecz ze Startem Miastko był okazją do wydana jubileuszowego programu meczowego PogońGol! Przez ponad 10 lat ukazało się 150 wydań tej poczytnej publikacji. Nr 1 został wydany został wydany dokładnie 12 sierpnia 2007 roku przed meczem V ligi Pogoń - Jantar Ustka.
Za zawartość merytoryczną od początku odpowiada Janusz Pomorski, autorem okładek, wyróżniających piłkarską publikacje na tle innych jest niezmiennie Jakub Urbański. Epizody w tej dziedzinie ma też Łukasz Hrycyk. Wszystkie te osoby związane są z serwisem www.pogon.lebork.pl

- Gdy wprowadzaliśmy program meczowy, było to wydawnictwo wyjątkowe w ówczesnej lidze okręgowej, w której grała Pogoń. Od tego czasu odświeżyliśmy wygląd okładki, zdarzały się także wydania specjalne np. z planem lekcji dla młodego Pogonisty. Naszym wyróżnikiem są na pewno bojowe hasła na okładkach. Ligi się zmieniają, z wynikami bywa różnie, ale "PogońGol!" jest zawsze – podsumowuje dekadę z PogońGol! Jakub Urbański.


- Papierowa publikacja towarzyszyła piłkarzom Pogoni w wielu sytuacjach i tych miłych i tych trudnych. Widok naszych kibiców na trybunach trzymających w rękach meczowy program na stałe wpisał się w pejzaż stadionu przy Kusocińskiego. PogońGol! cenią szczególnie sobie starsi wiekiem kibice, którzy nie korzystają z internetu. Dla nich to oprócz gazet i rozmów jedyne źródło o wydarzeniach w piłkarskiej Pogoni. Program meczowy to także archiwizacja na "papierze" klubowej historii, a także nośnik reklam dla naszych sponsorów i partnerów.  – mówi Janusz Pomorski.

Prezentujemy wybór najciekawszych okładek w historii, rozpoczynając od nr 1:

program001_front_net.jpg
program015_front_net.jpg
program023_front_net.jpg
program040_front_net.jpg
program049_front_net.jpg
program063_front_net.jpg
program075_front_net.jpg
program079_front_net.jpg
program083_front_net.jpg
program085_front_net.jpg
program085_front_net.jpg
program086_front_net.jpg
program088_front_net.jpg
program102_front_net.jpg
program121_front_net.jpg
program127_front_net.jpg
program129_front_net.jpg
program130_front_net.jpg
program137_front_net.jpg
 

IV liga - tabela i wyniki

logo_zlote.gif 
Sponsorzy