70 lat Pogoni Lębork

Facebook

Wyszukiwarka

Sponsor techniczny

KiK
wyb.jpg

"Zielona Restauracja" Firmą Przyjazną Społeczności Lokalnej 2017 Drukuj
Wpisał: Janusz   
20.12.2017.
wolontaria_2017_zielona_800px_01.jpgWażny sponsor klubu Pogoń Lębork – „Zielona Restauracja” z tytułem Firmy Przyjaznej Społeczności Lokalnej Roku 2017!
12 grudnia br. podczas uroczystej Gali Wolontariatu w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Lęborku „Zielona Restauracja” otrzymała nagrodę główną w kategorii Firma. Pod nieobecność przedstawicieli nagrodzonej firmy nagrodę odebrał reprezentant Pogoni Lębork, bo właśnie to klub Pogoń w uznaniu za wieloletnią współpracę rekomendował „Zieloną Restaurację” do Konkursu. Tydzień później w biurze Klubu nastąpiło przekazanie dyplomu i pucharu w ręce przedstawiciela firmy Pana Karola Krajdocha. Gratulujemy i dziękujemy!


Plebiscyt Wolontariusz/Wolontariuszka Roku 2017 zorganizowało Regionalne Centrum Młodzieży oraz Rada Organizacji Pozarządowych Powiatu Lęborskiego. Plebiscyt miał na celu propagowanie idei wolontariatu i postaw prospołecznych, zachęcanie ludzi, firm do aktywności i współpracy na rzecz szeroko rozumianego dobra społecznego oraz prezentowanie dobrych praktyk i promowanie pozytywnych wzorców postaw.

wolontaria_2017_zielona_800px_01.jpg
wolontaria_2017_zielona_800px_02.jpg
 

IV liga - tabela i wyniki

logo_zlote.gif 
Sponsorzy