70 lat Pogoni Lębork

Facebook

Wyszukiwarka

Sponsor techniczny

KiK
wyb.jpg

Trenerzy Pogoni na Konferencji Metodycznej AP Grassroots 2017 Drukuj
Wpisał: Janusz   
20.12.2017.
pzpn_nowe.jpg19 grudnia 2017 r. w Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku-Oliwie odbyła się konferencja metodyczna dla trenerów, nauczycieli i animatorów zainteresowanych kształceniem młodych piłkarek i piłkarzy nożnych.
Konferencja pt. Akademia Piłkarska Grassroots 2017 jest organizowana corocznie przez Polski Związek Piłki Nożnej wraz z Pomorskim Związkiem Piłki Nożnej, a jej głównym celem jest popularyzacja piłki nożnej i kształcenie osób zainteresowanych pracą z dziećmi i młodzieżą piłkarską. W konferencji wzięła udział ponad 350-osobowa grupą uczestników w tym dwaj trenerzy Pogoni Lębork Andrzej Małecki i Wojciech Musuła.


- Bardzo ciekawe były pokazy praktyczne w wykonaniu Michała Libicha o rotacji graczy na pozycjach w działaniach ofensywnych – relacjonuje trener Andrzej Małecki. – Interesujące były też autorskie propozycje gier nauczających i doskonalących przechodzenie z fazy atakowania do bronienia zaproponowane przez trenera reprezentacji Polski U-21 Czesława Michniewicza.

W programie Konferencji Metodycznej było także przedstawienie flagowego projektu PZPN – Mobilnej Akademii Młodych Orłów oraz prezentacja założeń i działalność AmpFutbolu. W kolejnych prezentacjach Michał Libich podzielił się ze słuchaczami swoją wiedzą i refleksjami nt. intensywności stosowanej w treningu młodych piłkarzy, a Michał Naulewicz doświadczeniami ze stosowania profilaktyki przeciw urazowej wśród młodych graczy.

grassrots_2017_fb.jpg
 

IV liga - tabela i wyniki

logo_zlote.gif 
Sponsorzy