70 lat Pogoni Lębork

Facebook

Wyszukiwarka

Sponsor techniczny

KiK
wyb.jpg

6 czerwca oficjalna promocja książki o historii Pogoni Lębork Drukuj
Wpisał: Janusz   
16.05.2018.
okladka_fb_70_lat_pogoni.jpgPo wielu latach przygotowań ukazała się książką autorstwa Ryszarda Górnego „70 lat z Lęborskim Klubem Sportowym POGOŃ Lębork”. Zawiera ona historię naszego klubu sportowego i związane z nim wspomnienia autora. W publikacji znajdziemy wiele ciekawych informacji oraz archiwalnych zdjęć niedostępnych nigdzie indziej, takich jak uwiecznione spotkanie piłkarskie POGONI Lębork z drużyną wojsk radzieckich w 1950 roku.

6 czerwca 2018 o godz. 18 w Stacji Kultura w budynku dworca PKP odbędzie się oficjalna prezentacja książki i spotkanie z autorem. Już teraz książkę można wypożyczać w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lęborku.


- Moim zamysłem było przedstawienie zarysu całego 70-lecia sportowych i pozasportowych działań wszystkich dyscyplin, jakie na przestrzeni minionego okresu funkcjonowały w naszym klubie. Moje blisko kilkudziesięcioletnie czynne uczestnictwo w działalności klubu oraz dzielenie się z klubem jego troskami i sukcesami przez cały czas jego funkcjonowania, aż do dnia dzisiejszego, pozwoliło mi na zaproponowanie obecnemu kierownictwu spisania klubowej historii w formie papierowej. Niniejsze wspomnienia przekazuję potomnym – pisze w opisie książki autor.

okladka_fb_70_lat_pogoni.jpg
 

IV liga - tabela i wyniki

logo_zlote.gif 
Sponsorzy