70 lat Pogoni Lębork

Facebook

Wyszukiwarka

Sponsor techniczny

KiK
wyb.jpg

Wybrzeże Objazda- Pogoń II Lębork 1:2 (PP) Drukuj
Wpisał: Janusz   
05.09.2018.
II runda Pucharu Polski Podokręgu Słupskiego 5 września 2018r. godz. 17

Wybrzeże Objazda – Pogoń II Lębork 1:2
bramki: Wrześniewski, Stencel

Pogoń: Frankiewicz - Sikorski, Król, Śliwiński, Staniszewski Kamil, Jaźwiec (’85 Ellwart), Grabowski (’75 Kolano), Stencel, Wrześniewski, Blachowski (’75 Witaszek), Formella (’90 Dawidowski)

Świetną postawą popisali się w Objeździe nasi „rezerwiści”. W II rundzie Pucharu Polski Podokręgu Słupskiego drużyna Pogoni II pokonała A-klasowe Wybrzeże i awansowała do III rundy! Losowanie pary dla rezerw Pogoni jutro.

Bardzo dobrze ułożyła I połowa, kiedy to na początku meczu młodziutki Oskar Wrześniewski po pięknym dograniu Grabowskiego wyprowadził nasz zespół na prowadzenie. Na 2:0 niedługo później uderzył Adrian Stencel a zespół Pogoni miał jeszcze co najmniej dwie setki.

Druga połówka to wielka determinacja mocnych fizycznie gospodarzy, ostra gra i kontaktowa bramka w końcówce. To jednak była za mało by pokonać Pogonistów.

- Bardzo chciałbym pochwalić i podziękować chłopakom za mecz. Rewelacyjnie w bramce spisywał się Frankiewicz, umiejętnie się broniliśmy i awansowaliśmy dalej. To był dla nas dobry dzień - mówił po spotkaniu trener Wiesław Krefft.
 

IV liga - tabela i wyniki

logo_zlote.gif 
Sponsorzy