70 lat Pogoni Lębork

Facebook

Wyszukiwarka

Sponsor techniczny

KiK
wyb.jpg

Orkan Gostkowo - Pogoń II Lębork 1:0 Drukuj
Wpisał: Janusz   
30.09.2018.
7. kolejka A-klasa Słupsk gr. II, 30 września 2018, godz. 13

Orkan Gostkowo - Pogoń II Lębork 1:0

Pogoń II: Frankiewicz – Wroński, Król, Frącek (’60 Śliwiński), Blachowski, Jaźwiec, Grabowski, Brzozowski, Stencel (’70 Bigus), Truszczyński, Formella

Kuriozalny mecz i masa błędów sędziów w obie strony. Tak w skrócie można podsumować niedzielne spotkanie rezerw Pogoni w Gostkowie pod Bytowem. Na słabym boisku Pogoniści musieli uznać wyższość Orkana, choć oprócz chęci strzelenia bramki nasi zawodnicy musieli mocno pilnować własnych nóg by nie doznać kontuzji. Ostro grający gospodarze mecz kończyli w dziewiątkę.

Pogoń straciła bramkę w pierwszej połowie. W drugiej połowie sędzia nie uznał gola z rzutu karnego egzekwowanego przez kapitana Pogoni Roberta Króla. Kolejny karny w meczu to uderzenie naszego kapitana w bramkarza Orkana. Mimo wielu przerw w grze, także z powodu wbiegania na murawę miejscowych kibiców i szukania piłki w okolicznych krzakach arbiter przedłużył spotkanie tylko o 2 minuty, co uniemożliwiło wykorzystanie przewagi ilościowej na boisku.

W środę 3 października naszych rezerwistów czeka trudne zadanie. W IV rundzie Pucharu Polski o godz. 15.30 w Lęborku zmierzą się z czwartoligowym Jantarem Ustka.
 

IV liga - tabela i wyniki

logo_zlote.gif 
Sponsorzy