70 lat Pogoni Lębork

Facebook

Wyszukiwarka

Sponsor techniczny

KiK
wyb.jpg

Pogoń II Lębork - Kaszubia Studzienice 1:0 Drukuj
Wpisał: Janusz   
20.05.2019.
22. kolejka A-klasy, Słupsk gr. II, 19 maja 2019 godz. 17

Pogoń II Lębork – Kaszubia Studzienice 1:0
bramka: Formella

Pogoń II: Frankiewicz – Witaszek, Paczkowski, Sikorski, Stencel (’60 Król), Frącek, Śliwiński, Brzozowski, Kalbarczyk (’90 Grzesiński), Wrześniewski (’65 Truszczyński), Suska (’60 Formella)

Rezerwy pokonały lidera! Ostatni miesiące dla drużyny A-klasowych rezerw Pogoni są trudne. Drużyna wiosną odniosła kilka porażek i walczy o utrzymanie. Krokiem naprzód był niedzielny mecz z liderem rozgrywek Kaszubią Studzienice. Po świetnym spotkaniu Pogoń II ograły lidera 1:0! Bramkę za 3 punkty zdobył w końcówce spotkania Marek Formella. Asystował mu Sebastian Brzozowski.

- Kolejny raz potwierdziło się, że lubimy i potrafimy grać z drużynami które grają w piłkę – mówił po meczu trener drużyny Pogoni Wiesław Krefft. – Zawodnicy rozegrali kapitalny mecz i jak to się mówi „jeździli na tyłkach” co przyniosło zasłużone zwycięstwo. Ręce same składały się do oklasków. Wygrana kosztowała nas dużo zdrowia, zawodnicy są porozbijani. Trzeba zrobić wszystko by wrócić do życia przed następnym ważnym spotkaniem ze Skotawą.

Radość drużyny Pogoni II Lębork po meczu w szatni:


 

IV liga - tabela i wyniki

logo_zlote.gif 
Sponsorzy