70 lat Pogoni Lębork

Facebook

Wyszukiwarka

Sponsor techniczny

KiK
wyb.jpg

Dominik Sulkowski zgłoszony do rozgrywek IV ligi Drukuj
Wpisał: Janusz   
21.03.2020.
sulkowski_dominik_2020_700_px.jpgChoć piłkarskie treningi w całej Polsce są wstrzymane, a zawodnicy Pogoni sportową formę podtrzymują indywidualnie, my prezentujemy kolejnego zawodnika zgłoszonego w zimowej przerwie do rozgrywek IV ligi. Dominik Sulkowski (ur. 12.04.2004) jest kolejnym piłkarzem, który znalazł się w „dziewiątce” juniorów branych mocno pod uwagę w grze w pierwszej drużynie Pogoni.

Młody zawodnik z drużyny juniorów „B” występuję na pozycjach defensywnego pomocnika lub obrońcy. Dobrze gra głową i jest skuteczny w pojedynkach 1x1 w defensywie. Do tych atutów trener Wojciech Musuła dodał jeszcze bardzo dobre wyprowadzenie piłki poprzez podanie.

16-letni „Domino”, bo tak jest nazywany w drużynie ma dobre warunki fizyczne – 187 cm wzrostu. Jego pasją oprócz piłki nożnej jest koszykówka. Osiąga też bardzo dobre wyniki w nauce. Dominik jako uczeń Szkoły Podstawowej nr 5 w Lęborku otrzymał tytuł Najlepszego Ucznia Szkoły, był też Przewodniczącym Samorządu Szkolnego w Gimnazjum nr 2. Dziś jest uczniem I Liceum Ogólnokształcącego w Lęborku.

sulkowski_dominik_2020_700_px.jpg
 

IV liga - tabela i wyniki

logo_zlote.gif 
Sponsorzy