70 lat Pogoni Lębork

Facebook

Wyszukiwarka

Sponsor techniczny

KiK
wyb.jpg

Seniorzy wznowią treningi na stadionie 9 czerwca Drukuj
Wpisał: Janusz   
02.06.2020.
pogon_kaszubia_19_10_2019_120px.jpgZawodnicy drużyny seniorów Pogoni wracają do treningów na stadionie! Po wielu tygodniach zajęć zdalnych czwartoligowi piłkarze spotkają się wreszcie osobiście i we wtorek 9 czerwca o godzinie 18.30 rozpoczną zajęcia na boisku.
- Od połowy marca, oraz w kwietniu i maju zawodnicy trenowali indywidualnie. W związku z nowymi przepisami znoszącymi limity liczby osób trenujących na boisku oraz zgody na korzystanie z szatni czy natrysków wracamy do tradycyjnych treningów - wyjaśnia trener Waldemar Walkusz.

W pierwszym okresie zajęć drużyna ma trenować trzy razy w tygodniu. Dwumiesięczny okres ma optymalnie przygotować zespół do nowego sezonu. Nowy harmonogram oznacza brak zwyczajowej, wakacyjnej przerwy na przełomie czerwca i lipca. Termin startu sezonu to 1 lub 2 sierpnia.

- Mamy już ustalone pierwsze sparingi. Zagramy na pewno z konkurentami z naszej ligi czyli Wikędem Luzino i Stolemem Gniewino oraz trzecioligowym GKS-em Przodkowo. Do rozegrania mamy też zaległy Puchar Polski z Gromem Nowy Staw. Oby tych pucharowym rund było jak najwięcej – dodaje trener Walkusz.
 

IV liga - tabela i wyniki

logo_zlote.gif 
Sponsorzy