70 lat Pogoni Lębork

Facebook

Wyszukiwarka

Sponsor techniczny

KiK
wyb.jpg

Pogoń z licencją na sezon 2020/2021 w IV lidze Drukuj
Wpisał: Janusz   
15.06.2020.
pomzpn_nowe_logo.jpgKomisja ds. Licencji Klubowych Pomorskiego ZPN poinformowała, że na zdalnym posiedzeniu rozpatrzyła dokumenty klubów ubiegających się o licencję uprawniającą do gry w IV lidze w sezonie 2020/2021.
Na podstawie złożonych przez Wnioskodawców dokumentów oraz ich uzupełnieniu w terminie do wydania decyzji Komisja postanowiła przyznać licencje uprawniające do udziału w rozgrywkach IV ligi w sezonie 2020/2021 następującym klubom: Pogoń Lębork, Lechia Gdańsk SA, TS Gryf Słupsk, MKS Władysławowo, Powiśle Dzierzgoń, KTS-K Luzino, Gedania 1922 Gdańsk, Arka Gdynia SSA, Jaguar Gdańsk, Stolem Gniewino, Jantar Ustka, Wierzyca Pelplin i Grom Nowy Staw.

W przypadku Kaszubi Kościerzyna i Aniołów Garczegorze licencja wydana została z nadzorem finansowym w związku z zawartą ugodą w sprawie przeterminowanych zobowiązaniach wobec Związku.
W komunikacie nie wymieniono czwartoligowych klubów takich jak: Sokół Zblewo, Cartusia Kartuzy, Wda Lipusz, Gwiazda Karsin i GKS Kowale. Z dodatkowymi warunkowi wydano licencję Lipniczance Lipnica, która już wcześniej zapowiedziała grę w V lidze.
 

IV liga - tabela i wyniki

logo_zlote.gif 
Sponsorzy