70 lat Pogoni Lębork

Facebook

Wyszukiwarka

Sponsor techniczny

KiK
wyb.jpg

Sezon w IV lidze zagramy piłkami z Ekstraklasy Drukuj
Wpisał: Janusz   
10.07.2020.
pilka_adidas_2020_700px.jpgWiemy jakimi piłkami meczowymi zagra w sezonie 2020/2021 w IV lidze drużyna seniorów Pogoni. Do Klubu trafiły w tym tygodniu 3 piłki Adidas Uniforia ufundowane przez sponsora Rafała Bąka.
Najwyższej jakości piłki Adidas Uniforia są od 7 lutego 2020 roku oficjalnymi piłkami meczowymi polskiej Ekstraklasy. Szykowane były też na Mistrzostwa Europy UEFA. Bezszwowa, zgrzewana termicznie konstrukcja piłek gwarantuje gładki kontakt na boisku, odpowiedni lot i kontrolowane odbicie z meczu na mecz.

- Od prawie sześciu lat adidas dostarcza nam oficjalne piłki będące synonimem najwyższej jakości i nie inaczej jest tym razem. Uniforia, jaką nasza liga będzie grała od startu piłkarskiej wiosny 2020, to zaawansowana technologia i nowoczesny design – mówił kilka miesięcy temu Dyrektor Komunikacji, Marketingu i Sprzedaży w Ekstraklasie S.A. Marcin Mikucki.

Nazwa piłki nawiązuje do jedności i euforii - uczuć, które towarzyszą wielkim wydarzeniom piłkarskim. Na jej wygląd składają się szerokie, czarne linie biegnące po piłce, przerywane paletą jasnych kolorów. Jest to ukłon w stronę przekraczania barier i różnorodnych wartości prezentowanych zarówno przez drużyny narodowe jak i kluby.

Po raz pierwszy nowe piłki zostały wykorzystane 8 lipca podczas sparingu z GKS-em Przodkowo.

pilka_adidas_2020_700px.jpg
 

IV liga - tabela i wyniki

logo_zlote.gif 
Sponsorzy