70 lat Pogoni Lębork

Facebook

Wyszukiwarka

Sponsor techniczny

KiK
wyb.jpg

Sezon rozpoczniemy meczem z Jantarem Ustka Drukuj
Wpisał: Janusz   
31.07.2020.
pogon_jantar_nett.jpgOdliczamy godziny do startu nowego sezonu w IV lidze. Naszym pierwszym przeciwnikiem będzie Jantar Ustka. Spotkanie na stadionie przy ulicy Kusocińskiego 56 rozpocznie się w sobotę 1 sierpnia o godz. 17. To data i godzina bardzo ważna w historii Polski. Prosimy kibiców o wspólne uczczenie w godzinę „W” uczestników i ofiary Powstania Warszawskiego. Na stadionie o godzinie 17 wysłuchamy w ciszy syren, a następnie odśpiewamy Hymn. Pamiętajmy o 76. Rocznicy Wybuchu Powstania Warszawskiego.
Przypominamy o dyscyplinie sanitarnej. Bilety w cenie 10 zł wraz z programami meczowymi będą dostępne przy bramie wejściowej od godz. 16.30.

Kompletując skład na sobotnie spotkanie trener Walkusz nie będzie mógł skorzystać z kontuzjowanego Gracjana Miszkiewicza.

Jantar w zeszłym sezonie zajął przedostatnie miejsce, choć trener szkoleniowiec Jantara często powtarzał, że drużyna gra lepiej niż pokazują to wyniki. „Zadanie do wykonania na ten sezon jest jasne i konkretne. Mierzymy w pierwsza dwunastkę, ale realne jest miejsce wśród 10 najlepszych ekip. To był by sukces. Nie możemy dopuścić do sytuacji z poprzedniego sezonu, w którym graliśmy jak równy z równym, a punkty kasowali rywale” – mówił kilka dni temu w rozmowie z „Głosem Pomorza” trener gości Mirosław Iwan.

Jantar w letnim okresie przygotowawczym rozegrał następujące gry kontrolne: Jantar – Anioły 1:1, Jantar – Bałtyk Koszalin (III liga) 1:3, Jantar – Gwardia Koszalin (III liga) 2:5, Jantar – Darłovia Darłowo 2:4 oraz Jantar – juniorzy Jantara Ustka 5:1. Drużyna z Ustki rozegrała też 1/8 Pucharu Polski z trzecioligowym Bałtykiem Gdynia. W Ustce wygrali goście 1:2.

Pogoń w zeszłym sezonie pokonała w Lęborku Jantara 3:1 po dwóch trafieniach Łukasza Kwaśnika i golu Wiktora Miotka.
 

IV liga - tabela i wyniki

logo_zlote.gif 
Sponsorzy