70 lat Pogoni Lębork

Facebook

Wyszukiwarka

Sponsor techniczny

KiK
wyb.jpg

Z rezerwami Chojniczanki Chojnice Drukuj
Wpisał: Janusz   
04.09.2020.
chojniczanka_pogon.jpgRezerwy drugoligowej Chojniczanki Chojnice będą kolejnym przeciwnikiem Pogoni w 6. kolejce IV ligi. Mecz na stadionie przy ulicy Mickiewicza 12 rozegrany zostanie w niedzielę 6 września o godz. 11.
Zespół Waldemara Walkusza na południe województwa wyjedzie już o godzinie 7.45. W jakim składzie? W tygodniu na urazy narzekał Atanacković, Musuła i Iwański, decyzja o ich grze zapadnie przed spotkaniem.

Beniaminek IV ligi z Chojnic zajmuje obecnie 15. lokatę w tabeli z 1 zwycięstwem i 4 porażkami (Chojniczanka – Jaguar 1:2, Chojniczanka – Sokół 4:0, MKS W. – Chojniczanka 2:1, Chojniczanka – Anioły 0:2, Powiśle – Chojniczanka 4:1).

W skład zespołu wchodzą młodzi piłkarze z Chojnic i okolic z roczników 2000-2003 oraz dwaj starsi piłkarze Karol Szopiński i Bartosz Ważyński, którzy mają przekazywać młodszym zawodnikom swoje doświadczenie i jednocześnie walczyć o grę w pierwszym zespole Chojniczanki.

Drużynę prowadzi trener Tomasz Pozorski. W wywiadzie dla klubowej telewizji na początku sierpnia mówił, że filozofią drużyny jest ogrywanie młodych zawodników, a porażki nie zmienią tej filozofii. Mają grać przede wszystkim ci, którzy wywalczyli awans z 5 ligi. Tak też było w pierwszych kolejkach.
 

IV liga - tabela i wyniki

logo_zlote.gif 
Sponsorzy