70 lat Pogoni Lębork

Facebook

Wyszukiwarka

Sponsor techniczny

KiK
wyb.jpg

Turniej F2 Słupsk gr. 3 w Słupsku Drukuj
Wpisał: Janusz   
08.09.2020.
Turniej F2 Słupsk gr. 3 w Słupsku, 6 września 2020 g. 11

Pierwsza z drużyn przystąpiła do rywalizacji na historycznym Stadionie 650-lecia. Sam obiekt i atmosfera turnieju zrobiła na naszych zawodnikach duże wrażenie. Turniej odbywał się w trudnych warunkach atmosferycznych przy padającym deszczu. Nasza drużyna rywalizowała z zespołami Jantara Ustka, Gryfa Słupsk i Grasz Dwumiasto. Mimo dobrej postawy we wszystkich meczach nie udało się odnieść zwycięstwa. Mamy nadzieję, że zdobyte doświadczenie zaprocentuje w kolejnych turniejach.

Wyniki:

Grasz Dwumiasto Ustka – Pogoń Lębork 5:0

Pogoń Lębork – Jantar Ustka 0:4

Gryf Słupsk – Pogoń Lębork 4:0

Zespół trenerów Marka Piotrowskiego i Macieja Frącka wystąpił w składzie: Natan Dulewicz, Nikodem Wojnicz, Antoś Bojarczuk, Artur Czajkowski i Mikołaj Galewski.

- Cieszymy się, że nowy sezon wystartował i że możemy przystąpić do rywalizacji. Dla wielu naszych zawodników dzisiejsze turnieje były debiutem w rozgrywkach ligowych. Było mnóstwo emocji, bramek i dobrych akcji. Cały czas się uczymy i staramy konsekwentnie podnosić swoje umiejętności - komentowali po meczu opiekunowie drużyn trenerzy Marek Piotrowski i Maciej Frącek.

f2_turniej_madalinskiego_6_09_2020_700px.jpg
 

IV liga - tabela i wyniki

logo_zlote.gif 
Sponsorzy