70 lat Pogoni Lębork

Facebook

Wyszukiwarka

Sponsor techniczny

KiK
wyb.jpg

Lwy kontra Sokoły. W sobotę zapraszamy na stadion! Drukuj
Wpisał: Janusz   
10.09.2020.
pogon_sokol_zblewo.jpg„Lęborskie Lwy” w sobotę 12 września podejmą Sokoła Zblewo. Mecz 7. kolejki IV ligi przy ulicy Kusocińskiego 56 rozegrany zostanie o godzinie 17. Zapraszamy na stadion!
Po zimnym prysznicu w Chojnicach drużyna chce pokazać, że ostatnia kolejka to tylko wypadek przy pracy. Temu też służyła długa analiza meczu z Chojniczanką wykonana po wtorkowym treningu przez trenera Walkusza. Szykuje się ciekawe spotkanie. Zespół gości po słabszym początku jest na fali wznoszącej, wygrał ostatnie 2 mecze. W zespole Pogoni kontuzjowany jest Miszkiewicz i Musuła. Zdrowotnie coraz lepiej wygląda Iwański.

Goście z Kociewia to beniaminek IV ligi. Sokół po sześciu kolejkach ma na swoim koncie 2 wygrane, 1 remis i 3 porażki. Zwycięstwa zanotował w ostatnich kolejkach wygrywając na wyjeździe z Aniołami Garczegorze 3:2 i u siebie tydzień temu z Powiślem 3:1. W pierwszych kolejkach drużyna trenerów Mariusza Majewskiego i Bartosza Prokopowa borykała się z problemami kadrowymi notując remis 1:1 z Wda Lipusz i porażki 0:4 Chojniczanką II, 3:4 z Jaguarem Gdańsk i 1:2 z MKS Władysławowo.

W porównaniu z zeszłym sezonem w drużynie nie nastąpiły wielkie zmiany. W miejsce Damiana Kugiela i Grzegorza Skórczewskiego Sokół pozyskał Radosława Klohsa (Orzeł Subkowy), Franciszka Wryczę (Beniaminek 03) i Dawida Gdańca (Wierzyca Pelplin). Z powodu kapitalnego remontu obiektów w Zblewie, Sokół jako gospodarz mecze rozgrywa w Borzechowie na boisku tamtejszego Sławka.
 

IV liga - tabela i wyniki

logo_zlote.gif 
Sponsorzy