70 lat Pogoni Lębork

Facebook

Wyszukiwarka

Sponsor techniczny

KiK
wyb.jpg

Pogoń w rozgrywkach ePucharu w FIFA21 dotarła do ćwierćfinału Drukuj
Wpisał: Janusz   
18.12.2020.
fifa21_dzieki_za_walke_2020_700px.jpgDrużyna Pogoni Lębork wystąpiła w regionalnych oficjalnych rozgrywkach ePucharu Polski w grę FIFA21 organizowanych przez Polski Związek Piłki Nożnej. W składzie dwuosobowego teamu znalazł się Jakub Cierocki i Adam Bednarkiewicz. 17 grudnia br. biało-niebiesko-czerwona drużyna rywalizowała z grupie II z klubami z województwa wielkopolskiego, pomorskiego, zachodnio-pomorskiego i kujawsko-pomorskiego.

Pogoń grę rozpoczęła od drugiej rundy wygrywając 6:3 z MOKS Piaski Bydgoszcz. W ćwierćfinale nasz e-zespół trafił na późniejszego zwycięzcę turnieju Amatora Kiełpino. Po zaciętej walce wygrał Amator 4:2. Eliminacje regionalne wygrał wspomniany wcześniej Amator Kiełpino, drugi był Zawisza Bydgoszcz, trzecie miejsce przypadło MKS Olimpii Koło i Pogromowi Luboń.

To pierwsze poważne próby Pogoni Lębork w e-sporcie. Po wewnętrznych eliminacjach udało się skompletować doświadczoną drużynę w FIFA21 złożoną co ważne z kibiców Pogoni. W planach jest udział w kolejnych rozgrywkach organizowanych przez PZPN.

fifa21_dzieki_za_walke_2020_700px.jpg
 

IV liga - tabela i wyniki

logo_zlote.gif 
Sponsorzy