Terminarz III ligi. Na początek u siebie z KKS 1925 Kalisz!
Wpisał: Janusz   
05.07.2016.
terminarz_3_ligi.jpgMecz otwarcia Pogoń - KKS 1925 Kalisz 6/7 sierpnia 2016, a następnie wyjazd na Sokół Kleczew.
Przed chwilą poznaliśmy terminarz rundy jesiennej III ligi. W Lęborku czekają nas m.in. mecze z Elaną Toruń, czy rezerwami Lecha Poznań. Ostatnią kolejkę zaplanowano na 26/27 listopada. Terminarz godzinowy spotkań w Lęborku znany być powinien w przyszłym tygodniu.

Terminarz III ligi – jesień 2016:


Kolejka 1 - 6-7 sierpnia
Leśnik Manowo - Świt Skolwin (Szczecin)
Górnik Konin - Sokół Kleczew
Pogoń Lębork - KKS 1925 Kalisz
Rol.Ko Konojady - GKS Przodkowo
Bałtyk Gdynia - Wda Świecie
Elana Toruń - Gwardia Koszalin
Polonia Środa Wielkopolska - Jarota Jarocin
Vineta Wolin - KS Chwaszczyno
Pogoń II Szczecin - Lech II Poznań

Kolejka 2 - 13-14 sierpnia

Świt Skolwin (Szczecin) - Lech II Poznań
KS Chwaszczyno - Pogoń II Szczecin
Jarota Jarocin - Vineta Wolin
Gwardia Koszalin - Polonia Środa Wielkopolska
Wda Świecie - Elana Toruń
GKS Przodkowo - Bałtyk Gdynia
KKS 1925 Kalisz - Rol.Ko Konojady
Sokół Kleczew - Pogoń Lębork
Leśnik Manowo - Górnik Konin

Kolejka 3 - 20-21 sierpnia

Górnik Konin - Świt Skolwin (Szczecin)
Pogoń Lębork - Leśnik Manowo
Rol.Ko Konojady - Sokół Kleczew
Bałtyk Gdynia - KKS 1925 Kalisz
Elana Toruń - GKS Przodkowo
Polonia Środa Wielkopolska - Wda Świecie
Vineta Wolin - Gwardia Koszalin
Pogoń II Szczecin - Jarota Jarocin
Lech II Poznań - KS Chwaszczyno

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Świt Skolwin (Szczecin) - KS Chwaszczyno
Jarota Jarocin - Lech II Poznań
Gwardia Koszalin - Pogoń II Szczecin
Wda Świecie - Vineta Wolin
GKS Przodkowo - Polonia Środa Wielkopolska
KKS 1925 Kalisz - Elana Toruń
Sokół Kleczew - Bałtyk Gdynia
Leśnik Manowo - Rol.Ko Konojady
Górnik Konin - Pogoń Lębork

Kolejka 5 - 3-4 września

Pogoń Lębork - Świt Skolwin (Szczecin)
Rol.Ko Konojady - Górnik Konin
Bałtyk Gdynia - Leśnik Manowo
Elana Toruń - Sokół Kleczew
Polonia Środa Wielkopolska - KKS 1925 Kalisz
Vineta Wolin - GKS Przodkowo
Pogoń II Szczecin - Wda Świecie
Lech II Poznań - Gwardia Koszalin
KS Chwaszczyno - Jarota Jarocin

Kolejka 6 - 10-11 września

Świt Skolwin (Szczecin) - Jarota Jarocin
Gwardia Koszalin - KS Chwaszczyno
Wda Świecie - Lech II Poznań
GKS Przodkowo - Pogoń II Szczecin
KKS 1925 Kalisz - Vineta Wolin
Sokół Kleczew - Polonia Środa Wielkopolska
Leśnik Manowo - Elana Toruń
Górnik Konin - Bałtyk Gdynia
Pogoń Lębork - Rol.Ko Konojady

Kolejka 7 - 17-18 września
Rol.Ko Konojady - Świt Skolwin (Szczecin)
Bałtyk Gdynia - Pogoń Lębork
Elana Toruń - Górnik Konin
Polonia Środa Wielkopolska - Leśnik Manowo
Vineta Wolin - Sokół Kleczew
Pogoń II Szczecin - KKS 1925 Kalisz
Lech II Poznań - GKS Przodkowo
KS Chwaszczyno - Wda Świecie
Jarota Jarocin - Gwardia Koszalin

Kolejka 8 - 24-25 września

Świt Skolwin (Szczecin) - Gwardia Koszalin
Wda Świecie - Jarota Jarocin
GKS Przodkowo - KS Chwaszczyno
KKS 1925 Kalisz - Lech II Poznań
Sokół Kleczew - Pogoń II Szczecin
Leśnik Manowo - Vineta Wolin
Górnik Konin - Polonia Środa Wielkopolska
Pogoń Lębork - Elana Toruń
Rol.Ko Konojady - Bałtyk Gdynia

Kolejka 9 - 1-2 października

Bałtyk Gdynia - Świt Skolwin (Szczecin)
Elana Toruń - Rol.Ko Konojady
Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń Lębork
Vineta Wolin - Górnik Konin
Pogoń II Szczecin - Leśnik Manowo
Lech II Poznań - Sokół Kleczew
KS Chwaszczyno - KKS 1925 Kalisz
Jarota Jarocin - GKS Przodkowo
Gwardia Koszalin - Wda Świecie

Kolejka 10 - 8-9 października
Świt Skolwin (Szczecin) - Wda Świecie
GKS Przodkowo - Gwardia Koszalin
KKS 1925 Kalisz - Jarota Jarocin
Sokół Kleczew - KS Chwaszczyno
Leśnik Manowo - Lech II Poznań
Górnik Konin - Pogoń II Szczecin
Pogoń Lębork - Vineta Wolin
Rol.Ko Konojady - Polonia Środa Wielkopolska
Bałtyk Gdynia - Elana Toruń

Kolejka 11 - 15-16 października

Elana Toruń - Świt Skolwin (Szczecin)
Polonia Środa Wielkopolska - Bałtyk Gdynia
Vineta Wolin - Rol.Ko Konojady
Pogoń II Szczecin - Pogoń Lębork
Lech II Poznań - Górnik Konin
KS Chwaszczyno - Leśnik Manowo
Jarota Jarocin - Sokół Kleczew
Gwardia Koszalin - KKS 1925 Kalisz
Wda Świecie - GKS Przodkowo

Kolejka 12 - 22-23 października

Świt Skolwin (Szczecin) - GKS Przodkowo
KKS 1925 Kalisz - Wda Świecie
Sokół Kleczew - Gwardia Koszalin
Leśnik Manowo - Jarota Jarocin
Górnik Konin - KS Chwaszczyno
Pogoń Lębork - Lech II Poznań
Rol.Ko Konojady - Pogoń II Szczecin
Bałtyk Gdynia - Vineta Wolin
Elana Toruń - Polonia Środa Wielkopolska

Kolejka 13 - 29-30 października

Polonia Środa Wielkopolska - Świt Skolwin (Szczecin)
Vineta Wolin - Elana Toruń
Pogoń II Szczecin - Bałtyk Gdynia
Lech II Poznań - Rol.Ko Konojady
KS Chwaszczyno - Pogoń Lębork
Jarota Jarocin - Górnik Konin
Gwardia Koszalin - Leśnik Manowo
Wda Świecie - Sokół Kleczew
GKS Przodkowo - KKS 1925 Kalisz

Kolejka 14 - 5-6 listopada
Świt Skolwin (Szczecin) - KKS 1925 Kalisz
Sokół Kleczew - GKS Przodkowo
Leśnik Manowo - Wda Świecie
Górnik Konin - Gwardia Koszalin
Pogoń Lębork - Jarota Jarocin
Rol.Ko Konojady - KS Chwaszczyno
Bałtyk Gdynia - Lech II Poznań
Elana Toruń - Pogoń II Szczecin
Polonia Środa Wielkopolska - Vineta Wolin

Kolejka 15 - 12-13 listopada

Vineta Wolin - Świt Skolwin (Szczecin)
Pogoń II Szczecin - Polonia Środa Wielkopolska
Lech II Poznań - Elana Toruń
KS Chwaszczyno - Bałtyk Gdynia
Jarota Jarocin - Rol.Ko Konojady
Gwardia Koszalin - Pogoń Lębork
Wda Świecie - Górnik Konin
GKS Przodkowo - Leśnik Manowo
KKS 1925 Kalisz - Sokół Kleczew

Kolejka 16 - 19-20 listopada
Świt Skolwin (Szczecin) - Sokół Kleczew
Leśnik Manowo - KKS 1925 Kalisz
Górnik Konin - GKS Przodkowo
Pogoń Lębork - Wda Świecie
Rol.Ko Konojady - Gwardia Koszalin
Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin
Elana Toruń - KS Chwaszczyno
Polonia Środa Wielkopolska - Lech II Poznań
Vineta Wolin - Pogoń II Szczecin

Kolejka 17 - 26-27 listopada
Pogoń II Szczecin - Świt Skolwin (Szczecin)
Lech II Poznań - Vineta Wolin
KS Chwaszczyno - Polonia Środa Wielkopolska
Jarota Jarocin - Elana Toruń
Gwardia Koszalin - Bałtyk Gdynia
Wda Świecie - Rol.Ko Konojady
GKS Przodkowo - Pogoń Lębork
KKS 1925 Kalisz - Górnik Konin
Sokół Kleczew - Leśnik Manowo