2 kolejka Pomorskiej Ligi Juniorów A, 31 sierpnia 2014 godz. 11

Bytovia Bytów- Pogoń Lębork 2:3 (1:2)
bramki: Jastrzębski, Paweł Labuda, Śliwiński

Pogoń: Łapigrowski – Kołodziejski (Świątek), Wierzbowski, Tomaszewski, Sadowski, Paweł Labuda (Czyżewski), Śliwiński, Ramczykowski (Grzebiela), Jastrzębski (Zanewycz), Madziąg, Formela (Krakowiak)

Drugie zwycięstwo w 2. kolejce Pomorskiej Ligi Juniorów „A” zanotowała drużyna trenera Michała Pietrzyka. Mecz w Bytowie tak jak zawsze był bardzo zacięty i twardy. - Początek w naszym wykonaniu przeciętny, zbyt głęboko sie cofnęliśmy co spowodowało sytuacje bramkowe dla gospodarzy. Z czasem rozkręcaliśmy się, a nasze akcje nabierały tempa – relacjonuje spotkanie trener Pietrzyk.
Gospodarze grali agresywnie i często uciekali się do fauli. To właśnie z podyktowanych rzutów wolnych padły dwie bramki dla Pogoni. Najpierw po uderzeniu Madziąga bramkarz Bytovii wybija piłkę wprost pod nogi Jastrzębskiego który plasowany strzałem doprowadza do remisu. Kilka minut później bezpośrednio Paweł Labuda pięknym technicznym strzałem zdobywa bramkę na 2:1.

Druga połowa bardzo wyrównana, dobra gra w obronie poparta graczami ofensywnymi którzy często wyprowadzali szybkie kontry daje trzeciego gola po dwójkowej akcji Madziąga ze Śliwińskim.

- Chciałbym chłopakom podziękować za mecz. Szczególnie cieszy mnie gra w obronie – mówił po meczu trener Pogoni. - Chłopaki włożyli w mecz dużo sił. Mam nadzieję że szybko sie zregenerujemy, bo już środę czeka nas kolejne spotkanie z Chojniczanką Chojnice. Wszystkich sympatyków Pogoni zapraszam na ten mecz.