12. kolejka Pomorskiej Ligi Juniorów A, 9 listopada 2014 godz. 14

Pogoń Lębork – Gryf Słupsk 1:2 (1:1)
bramka: Wierzbowski

Pogoń: Labuda – Sadowski (Krakowiak), Grzebiela, Wierzbowski, Kołodziejski, Jastrzębski, Śliwiński, Kamionka (Ramczykowski), Czyżewski (Paw. Labuda), Formela, Madziąg

Mocne, twarde i zacięte spotkanie obejrzeli widzowie niedzielnych derbów w juniorach starszych Pogoń Lębork – Gryf Słupsk. Początek bardzo dobry w wykonaniu Pogoni czego ukoronowaniem był gol Wierzbowskiego w 18 minucie po zamieszanie w polu karnym gości. Kilka minut później rzut karny dla Gryfa po faulu w naszym polu karnym i. 1:1. W I połowie po zagraniu ręką sędzia dyktuje rzut karny dla Pogoni. Niestety świetnie spisujący się w tym spotkaniu bramkarz Gryfa broni strzał z „11” Madziąga.
W II połowie, podobnie jak w I odsłonie Pogoń stwarza spore zagrożenie i minimalnie przeważa na boisku. Niestety goście na 5 minut przed końcem z kontry zdobywają gola i wygrywają mecz po którym z gry nie mamy się czego wstydzić.