Karol Pęplino – Pogoń Lębork 2:4 (2:1)
bramki: Janowicz x2, Madziąg, Jastrzębski

Pogoń: Łapigrowski (Baranowski) – Kołodziejski, Wierzbowski, Grzebiela, Sadowski, Oszmaniec (Tomaszewski), Janowicz, Śliwiński (Kamionka), Jastrzębski, Madziąg (Zanewycz), Paw. Labuda (Czyżewski)

Fatalna pogoda towarzyszyła pierwszemu spotkaniu wiosny juniorów starszych Pogoni. Śnieg, wiatr, zimno – takie warunki zastała ekipa trenera Michała Pietrzyka w Pęplinie.

I połowa minęła mimo optycznej przewagi na boisku młodej Pogoni zakończyła się prowadzeniem gospodarzy. Dwa celne strzały oddane na bramkę gości podczas 90 minut gry okazały się celne, także nie bez winy naszych zawodników, którzy pechowo tracili piłkę w swoim polu karnym. Przy 2:0 dla Karola szybko odpowiada Janowicz i zdobywamy bramkę kontaktową. To właśnie Łukasz Janowicz, którego wraz z Madziągiem i Sadowskim wydelegował do Pęplina korzystając z pauzy seniorów trener Walkusz był najlepszym zawodnikiem meczu.

II połowa to zmiana ustawienia w zespole Pogoni czego efektem były trafienia Janowicza, Madziąga i Jastrzębskiego. 3 punkty jadą do Lęborka!