26 kolejka Pomorskiej Ligi Juniorów „A”, 14 czerwca 2015 godz. 14

Pogoń Lębork – Jantar Ustka 0:1

Pogoń:
Labuda – Kołodziejski, Grzebiela, Ramczykowski, Sadowski (Śliwiński P.), Oszmaniec, Śliwiński Sz., Janowicz (Zanewycz), Jastrzębski, Labuda Paw., Czyżewski

W ostatnim meczu sezonu Pogoń gościła Jantara Ustka. W pierwszym kwadransie Pogoniści mają trzy „setki’, niestety nie wykorzystane. W II połowie drużyna Pogoni prowadzi grę, jest w posiadaniu piłki i…niespodziewanie po kontrze traci bramkę. Niedosyt po meczu, z akcji spotkanie zdecydowanie na korzyść Pogoni, ale w piłce liczy się to co w siatce.

Mecz 14 czerwca był ostatnim spotkaniem w tym gronie. Wiek juniora kończy aż 10 zawodników (rocznik 1996). Było to też pożegnanie z drużyną trenera Michała Pietrzyka. Nie zabrakło więc upominków – piłki z autografami od zawodników, dyplomów i sentymentalnego spotkania przy klubowym grillu z udziałem wiceprezesa Zarządu Pogoni ds. piłki nożnej Marcina Gosza czy trenera I zespołu Waldemara Walkusza.

- Chciałbym podziękować chłopakom za wspólną pracę i dobrze wykonaną robotę. Jestem przekonany, że do drużyny seniorów przekaże dobrze wyszkolonych i zmotywowanych zawodników. Część młodszych zawodników zostaje dalej w juniorach, życzę wszystkim powodzenia i kontynuowania z sukcesami piłkarskiej pasji – mówił wzruszony po spotkaniu trener juniorów starszych Michał Pietrzyk.