Sparing, Junior B, 26 października 2014

Pogoń Lębork - Bytovia Bytów 9:1 (4:0)
bramki: Pek, testowany zawodnik, Czaja, Brzozowski x2, Krefft, Śliwiński x2, Lisowski.

Pogoń: Nowak - Frącek, Czaja, Śliwiński, testowany zawodnik, Krawczak - Pek, Krefft- Brzozowski, testowany zawodnik - Sobczak
rezerwowi: Lisowski,Kliński, Ceregra, Zaborowski

W piękne niedzielne popołudnie zespoły Pogoni 2000 Lębork oraz Bytovii Bytów grające w SKO juniorze B, rozegrały sparingowe spotkanie. Dla lęborczan był to ważny mecz by móc zrehabilitować się chociaż w jakiejś części za mecz ligowy w którym polegli w Bytowie 4:1.

Pierwsze minuty meczu zapowiadały ostra walkę o każdy metr boiska. Bliżsi zdobycia pierwszej bramki byli goście, ale bramkarz Pogoni doskonale wyczuł intencje napastnika. Po upływie 15 minut w ciągu których była wyrównana walka, po kilku wskazówkach trenera Pasieki chłopcy zaczęli zdobywać przewagę którą w pierwszej połowie udokumentowali czterema trafieniami do siatki rywali.

W drugiej połowie zawodnicy Pogoni szybko ruszyli do podwyższania prowadzenia i zaaplikowali przyjezdnym zaraz po rozpoczęciu jej kolejną bramkę. Jedynego gola meczu goście zdobywają z rzutu karnego. Zespół z Bytowa też miał kilka swoich okazji ale wyśmienicie sprawowali się nasi obrońcy.

Po meczu zadowolenia nie ukrywali także rodzice jak i kibice którzy oglądali to spotkanie. Oby wiosną w Lęborku podczas kolejki ligowej wynik był podobny lub zbliżony.