XXII kolejka Słupskiej Klasy Okregowej 30.04.2006 r., g. 17:30

Polonez Bobrowniki - Pogoń Lębork 1:3 ( 1:0 )
Bramki - 15 min. 1:0 Sadach ( głową ), 49 min. 1:1 Drzazgowski ( wolny ), 54 min. 1:2 Żuchowski, 81 min. Jażdżewski.

Pogoń: Labuda - Bomba, Jasiński, Drzazgowski - Żuchowski, Piotrowski, Iwosa, Łapigrowski ( 90. Leyk ), Frącek Tomasz - Jażdżewski ( 86. Konkel ), Frącek Michał.

Żółte kartki: Jażdżewski, Drzazgowski, Iwosa.
Czerwone kartki : Iwosa ( za drugą żółtą ).
Widzów: 150.

Mecz był debiutem na ławce trenerskiej Adama Pancerzyńskiego, który zastąpił na tym stanowisku Arkadiusza Gaffkę. Lęborczanie rozpoczęli z animuszem. Jednak w 15 minucie zawodnik gospodarzy Sadach, po dośrodkowaniu, lobując Labudę zdobył głową prowadzenie. To nie podłamało lęborczan, którzy prowadząc otwartą grę, groźnie atakowali. Brakowało wykończenia pod bramką Poloneza. W 35 minucie piłka po strzale Łapigrowskiego minimalnie minęła prawy słupek bramki gospodarzy. Mimo przewagi, Pogoń zeszła do szatni z jednobramkową stratą.
Drugie 45 minut piłkarze Pogoni rozpoczęli od mocnego uderzenia. Cztery minuty po wznowieniu gry Drzazgowski z rzutu wolnego, atomowym strzałem z 35 metrów pokonał bramkarza, wyrównując stan meczu na 1:1. Jeszcze Polonez nie zdążył otrząsnąć się po utracie bramki, a w 54 minucie meczu prostopadłym podaniem Michał Frącek idealnie obsłużył Żuchowskiego, który w polu karnym zachował się jak rasowy snajper, lokując po raz drugi piłkę w siatce gospodarzy. Po tej bramce minimalną przewagę zyskał Polonez, jednak nic z tego nie wynikało. Na 10 minut przed końcem meczu, kontrę w wykonaniu lęborczan zakończył strzałem Łapigrowski, jednak piłka stanęła w błocie tuż przed linią bramkową. Najszybciej dobiegł do niej Jażdżewski i podwyższył wynik na 3:1 ! Chwilę później Łapigrowski był bliski zdobycia czwartego gola, ale nie miał szczęścia, bo piłka po jego strzale znów stanęła w błocie przed linią bramkową. Tym razem szybsi byli obrońcy gospodarzy. Dobre zawody rozegrał Iwosa, który okupił mecz czerwoną kartką. Sumując, lepszym zespołem była Pogoń, która zdobyła zasłużone 3 punkty!