Pogoń Lębork – KS Chwaszczyno 1:2 (0:0)
bramki: 0:1 Byczkowski (’70), 0:2 Kuss (’82), 1:2 Musuła (’90 k.-)

Pogoń: Katzor (’30 Labuda, ’60 Łapigrowski) – Kochanek, Pietrzyk (’46 Miszkiewicz), Musuła, Wesserling, Sychowski, Skibicki (’75 Fudala), Formela (’55 Sadowski), Harszczuk (’46 Stankiewicz), Madziąg (’55 Morawski), Ilanz

KS: Kowalski – Bartlewski, Siarnecki, Byczkowski, Kowalski, Kozerkiewicz, Wiśniewski, Dampc, Duda (’46 Kuss), Beyl, Kazubowski

Gra kontrolna z trzecioligowym KS Chwaszczyno była ostatnim sprawdzianem drużyny Waldemara Walkusza przez startem rozgrywek 8 sierpnia. Mecz toczył się w 71 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego co zaakcentowali zawodnicy i kibice Pogoni.

I połowa była wyrównana. Po faulu Sychowskiego sędzia dyktuje rzut karny przeciwko Pogoni. Strzał Roberta Siarneckiego pięknie broni Katzor, do przerwy więc bezbramkowo.

Goście do Lęborka przyjechali w 12 osobowym składzie, kilka godzin później ich drugi skład miał grać kolejny sparing. Tymczasem na boisku w drużynie Pogoni zaczęli się pojawiać kolejni zmiennicy, gra nieco siadła. W 70 minucie akcja gości. Kochanek wybija głową piłkę z bramki, ale dobitka Byczkowskiego jest skuteczna i mamy 0:1. 12 minut później po błędzie Łapigrowskiego z ostrego kąta na 0:2 podwyższa Kuss. Tuż przed końcem spotkania po faulu na Stankiewiczu sędzia dyktuje rzut karny dla Pogoni. Pewnym egzekutorem kapitan Wojciech Musuła. Pogoń – KS Chwaszczyno 1:2.