2. kolejka „Grupa Mistrzowska”, 23 maja 2021r. , godz. 16

Chojniczanka II Chojnice – Pogoń Lębork 1:0 (1:0)
bramka: 1:0 Nowak (’44)

Chojniczanka II: Lewandowski – Szopiński, Gajda, Kasperowicz, Nowak (70′ Zimnicki), Sacharuk (66′ Raburski), Majtyka, Galikowski (75′ Boniecki), Marszałkiewicz, Remiszka (88′ Madej), Ryś (60′ Kołtonowski)

Pogoń: Kolke – Kozerkiewicz, Kostuch, Siłkowski, Kochanek, Dobek, Janowicz (’70 Okrój), Miotk (’58 Piór), Kwaśnik (’80 Stenka), Iwański, Atanacković

żółte kartki: Gajda - Iwański

Bez punktów z Chojnic wróciła w niedziele drużyna seniorów Pogoni. W 2. kolejce „Grupy Mistrzowskiej” lęborska drużyna zagrała na wyjeździe z rezerwami walczącej o I ligę Chojniczanki.
W składzie na mecz z Chojniczanką z powodu śmierci matki zabrakło Artura Formeli. Nie do końca dysponowani z powodu drobnych kontuzji był Kwaśnik i Piór.

Spotkanie na stadionie przy ulicy Mickiewicza 12 było bardzo wyrównane. Młody, wybiegany zespół gospodarzy postawił wysoko poprzeczkę. Jedyna bramka padła w tuż przed przerwą po uderzeniu Oskara Nowaka. Najlepsze sytuacje bramkowe dla Pogoni wypracował Przemysław Iwański – uderzenie z słupek oraz Przemysław Kostuch z głowy w końcówce spotkania.

– Szkoda punktów, remis był w naszym zasięgu. Dobrze pokazali się młodzi zmiennicy Arek Okrój i Franek Stenka – skomentował krótko spotkanie trener Waldemar Walkusz.

W 3. kolejce Pogoń 29 maja o godz. 17 zagra w Lęborku z GKS Kowale. Mecz odbędzie się z udziałem widzów (25% pojemności stadionu).