XVII kolejka Słupskiej Klasy Okręgowej 01.04.2007r. godz. 12:00

Sparta Sycewice - Pogoń Lębork 4-0 (2-0)


Pogoń: Wojtowicz – Żółtowski, Jasiński, M.Frącek, Abraham, Kołodziejski, Iwona, Kaufmann (Wszelaki), Bojarski (Kijek), Łapigrowski, T.Frącek

Żółta kartka: Iwosa

W nie najlepszych nastrojach wrócili z Sycewic zawodnicy lęborskiej Pogoni. W drugiej kolejce rundy wiosennej ulegli miejscowej Sparcie 4-0. Po kiepskim występie w Studzienicach, była to druga z rzędu porażka naszego zespołu .

Gospodarze byli w tym spotkaniu strona dominującą, a ich największym atutem było chyba doświadczenie. W tym elemencie górowali nad młodym zespołem Pogoni. Szybko stracone bramki po błędach Bojarskiego i Żółtowskiego ustawiły mecz. W drugiej połowie lęborczanie rzucili się do ataku i wydawało się, że bramka dla naszego zespołu to tylko kwestia czasu. W kluczowych momentach zabrakło jednak zimnej krwi. Dogodnych szans nie wykorzystali Bojarski oraz Tomek Frącek.

Niestety i tym razem nie udało się nam powiększyć dorobku punktowego ale trener Kaufmann zapowiada, że jego zespół nie składa broni i w każdym kolejnym meczu będzie walczył o punkty. Nam kibicom pozostaje czekać na pierwsze punkty w tej rundzie, miejmy nadzieje, że uda się je zdobyć już w następnym spotkaniu z Karolem w Pęplinie.

Lęborski Klub Sportowy „Pogoń” w swojej działalności korzysta z dofinansowania udzielonego przez Miasto Lębork na realizację zadania publicznego w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu  „Lęborski Sport 2007”