Gryf ‘95 II Słupsk – Pogoń/Trójka Lębork  0:4 ( 0:2 )
Bramki: Naczk 2 (1’, 42’), Mielewczyk 20’, Butowski 48’

Pogoń/Trójka: Kłos - Fudala, Miszkiewicz, Tochman - Skibicki, Myszk, Formela, Mazurczyk, Mielewczyk – Naczk, Butowski
Zmiennicy: Czekirda, Rudyk, Bulczak, Wrzesień

Gryf ‘95 II: Butkiewicz – Luzak, Słod, Leszkiewicz – Borkowski, Von Bredow, Ślusarz, Malek, Nig – Radwański, Sawicki
Zmiennicy: Nazaruk, Cybulski

Piłkarze Pogoni/Trójki rozgrywali mecz 8. serii spotkań na wyjeździe z przedostatnim w tabeli drugim zespołem Gryfa ‘95 Słupsk. Przed meczem wydawało się, że zwycięstwo naszej drużynie przyjdzie łatwo, z dużą ilością strzelonych bramek. Tak do końca jednak nie było. Stan murawy i silny boczny wiatr utrudniał zawodnikom przeprowadzanie składnych akcji. Mecz rozpoczął się pomyślnie dla Młodych Lwów, którzy już w 1. minucie za sprawą Miłosza Naczka objęli prowadzenie. Po dwudziestu minutach było 2:0 po mocnym uderzeniu Filipa Mielewczyka z linii pola karnego. Szczęście mieli nasi zawodnicy dwie minuty później, gdyż z linii bramkowej głową piłkę wybił jeden z obrońców. Druga połowa wyglądała podobnie, z przewagą lęborczan i kontrami gospodarzy. Trzy minuty po wznowieniu gry Krzysztof Skibicki trafił w słupek. W 46. minucie Gryf nie wykorzystał rzutu karnego, którego sędzia podyktował po faulu Michała Fudali na napastniku gospodarzy. Dwie minuty później Julian Myszk zdecydował się na strzał z około 20 metrów, bramkarz sparował piłkę przed siebie. Najszybciej dobiegł do niej Naczk, który zdobył swoją drugą bramkę w meczu. Wynik tego spotkania ustalił  Norbert Butowski, który po dośrodkowaniu Naczka, głową skierował piłkę tuż przy słupku bramki rywali.
    W ostatnim meczu rundy jesiennej nasi zawodnicy spotkają się u siebie z Jantarem Ustka.

Powiedzieli po meczu...

Trener Andrzej Małecki

Świetny mecz rozegrał Miłosz Naczk, który był bardzo widoczny w ataku, uwieńczając to dwoma golami i asystą.  Warunki pogodowe nie pozwoliły zawodnikom obydwu zespołów na przeprowadzanie płynnych akcji. Moi podopieczni okazali się zespołem lepszym. Wynik był bezpieczny przez całe spotkanie.