JUNIOR „C" - 30.04.2008r. godz. 16:30 - Stadion w Sycewicach

SPARTA Sycewice - LKS POGOŃ / UKS TRÓJKA Lębork 1:6 (1:2)

Bramki dla Pogoni/Trójki zdobyli:
  • Wroński - 2 oraz Miszkiewicz, Lica, Raguza i Wrzesień - po 1

Skład Pogoni/Trójki: KŁOS Michał - BULCZAK Paweł, BACH Szymon, FUDALA Michał - SKIBICKI Krzysztof, MAZURCZYK Paweł, FORMELA Sebastian, MISZKIEWICZ Gracjan, MIELEWCZYK Filip  - WROŃSKI Jakub, NACZK Miłosz.

Na zmiany wchodzili: WILCZYŃSKI, RAGUZA, LICA, TOCHMAN, WRZESIEŃ, RUDYK, STAROSZ.

W zaległym meczu, który miał się odbyć 12.04.08r. Sparta Sycewice podejmowała Pogoń/Trójkę Lębork. W rundzie jesiennej Pogoń wygrała u siebie 7:0. Wyjazdowy mecz okazał się również zwycięski dla lęborczan, którzy pewnie ograli rywali, tym razem w stosunku 6:1.  W grze młodych piłkarzy z Lęborka widać już pewność siebie, lepszą grę w każdej z formacji na boisku. Gra w pierwszej połowie była wyrównana. Wynik meczu otworzył Kuba Wroński, drugą bramkę przed przerwą zdobył Miszkiewicz. Spartę stać było tylko na jedno trafienie. Po przerwie dominowali już tylko lęborczanie, którzy zaaplikowali gospodarzom jeszcze cztery gole.

W czterech rozegranych na wiosnę spotkaniach, piłkarze Pogoni/Trójki zdobyli 9 punktów. Bilans może zostać poprawiony już w najbliższą sobotę, w czasie meczu u siebie ze Stalą/Orliki Jezierzyce.