JUNIOR „C" - 13.09.2008r. godz. 11:00 - Stadion Miejski w Lęborku.

LKS POGOŃ / UKS TRÓJKA Lębork - GTS Czarna Dąbrówka 14:0 (10:0)

• Starosz, Fudala -po 2,
  • Skibicki, Miszkiewicz, Raguza, Tochman, Bach i Itrych - po 1.

Skład Pogoni/Trójki: CZEKIRDA Dominik - BULCZAK Paweł, BACH Szymon, FUDALA Michał - MIELEWCZYK Filip, MISZKIEWICZ Gracjan, BUTOWSKI Norbert, BRZESKI Arkadiusz, SKIBICKI Krzysztof - FORMELA Sebastian, STAROSZ Mateusz.

Na zmiany wchodzili: LICA Tomasz, TOCHMAN Ludwik, RUDYK Sebastian, WILCZYŃSKI Adam, RAGUZA Mateusz, ITRYCH Dominik.

W czwartym meczu rundy jesiennej sezonu 2008/2009 juniorzy Pogoni/Trójki Lębork podejmowali u siebie drużynę GTS Czarna Dąbrówka. W dotychczasowych zdobywali komplet punktów, pokonując kolejno Bytovię Bytów 4:1 ( na wyjeździe ), Lidera Miastko 18:1 ( u siebie) oraz GKS Kępice 3:0 ( na wyjeździe ). Tak więc zdecydowanym faworytem przed tym spotkaniem byli lęborczanie.

Pierwsza odsłona zawodów rozpoczęła się od mocnego uderzenia miejscowych. Zepchnęli oni do obrony przyjezdnych. Na efekty nie trzeba było czekać. Worek z golami rozwiązał Starosz już w 3 minucie meczu. Potem co 3-4 mniuty wynik był podwyższany przez miejscowych. Goście ograniczali się tylko do obrony własnej bramki. Nie potrafili zbudować żadnej akcji, gdyż ich wszystkie poczynania były neutralizowane w środkowej części boiska. Do przerwy 10:0.

W drugiej części meczu trener Andrzej Małecki, ze względy na wysoki wynik meczu wprowadził na plac gry zmienników, którzy spisali się dobrze. Zdobyli oni jeszcze cztery bramki, ustalając wynik na 14:0.

Wynik tego meczu mógł być wyższy. Gości ratowały od utraty kolejnych goli poprzeczki, słupki i niewykorzystany rzut karny.

Mecz, w którym zdecydowanie przeważali gospodarze zakończył się ich zasłużonym zwycięstwem i zdobyciem zasłużonych trzech punktów.

{jgquote}Trener Andrzej Małecki: Zespół rozegrał dobre zawody, w których na uwagę zasługują ładne gole i kombinacyjne akcje. Z meczu na mecz widać u moich podopiecznych większą dojrzałość w konstruowaniu akcji ofensywnych i spokój w obronie. Kolejny mecz o 3 punkty w Jezierzycach z miejscową Stalą.{/jgquote}