I runda woj. Pucharu Polski 8 września 2010r. godz .17

Start Łebień - Pogoń Lębork 0:5 (0:1)
Bramki: 0:1 Mateusz Stankiewicz (3), 0:2 Mateusz Stankiewicz (49), 0:3 Kacper Markowski (70), 0:4 Daniel Malek (82), 0:5 Adam Żuchowski (88 – rzut karny)

Pogoń: Skrzypczak, Błaszkowski (69’Żurawski), Smolarek, Kultys, Kołucki, Stankiewicz, Iwosa, Witkowski, Malek, Mielewczyk (10’Chmielewski, 57’Żuchowski), Markowski

Po wysokim zwycięstwie w Łebieniu Pogoń jest już w drugiej rundzie Pucharu Polski w podokręgu słupskim. Przewaga lęborczan na nierównym boisku nie podlegała dyskusji, czego efektem jest pięć goli i jeszcze kilka niewykorzystanych okazji. Już w trzeciej minucie Markowski dostrzegł nie pilnowanego Stankiewicza, który w polu karnym przełożył piłkę na lewą nogę i strzelił precyzyjnie przy słupku. W 20 minucie, po dośrodkowaniu Chmielewskiego, piłkę głową uderzył Markowski, odbiła się jeszcze od murawy i uderzyła w słupek. Start miał szansę na wyrównanie w 35 minucie, kiedy Marcin Pietkun miał przed sobą tylko Skrzypczaka, ale kopnął obok słupka.

Na drugą połowę pojawił się w składzie Startu wychowanek Pogoni Arkadiusz Hebel. Tuż po jej rozpoczęciu Iwosa uderzył lewą nogą lekko i w słupek. W 49 minucie po asyście Chmielewskiego Stankiewicz podciął piłkę nad bramkarzem i podwyższył wynik. Po tych dwóch sytuacjach Pogoni okazję mieli też gospodarze. Skrzypczak minął się z piłką po dośrodkowaniu i Pietkun zdobył by kontaktowego gola, gdyby z linii bramkowej piłki nie wybił obrońca Bartosz Kultys. W 70 minucie zmiennik Żurawski błyskawicznie ruszył prawą stroną, przekazał piłkę Markowskiemu, który dynamicznie wbiegł w pole karne i mocnym uderzeniem zdobył trzeciego gola dla swojego zespołu. Pięknego, czwartego gola strzelił Daniel Malek, kiedy w 82 minucie odebrał piłkę przed polem karnym i technicznym, mierzonym uderzeniem przy słupku trafił do siatki. Wynik ustalił Żuchowski z rzutu karnego za faul na Witkowskim w 88 minucie. Żółte kartki zobaczyli w tym meczu obrońcy Grzegorz Smolarek i Bartosz Kultys.