Pogoń/UKS Trójka Lębork - Salos Słupsk 4:1 (2:0)
bramki: Waczkowski x 2, Mielewczyk, Itrych

skład Pogoń/UKS Trójka: Gaffke - Bulczak, Opara, Butowski, Fudala, Sadurski, Miszkiewicz, Mielewczyk, Itrych, Waczkowski, Naczk
na zmiany wchodzili: Lica, Raguza, Ptaszek, Stolicki, Wilczyński

Nie z lada kim, bo ze świeżo upieczonymi zwycięzcami XVIII Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży Salezjańskiej w Płocku zagrała w środowe popołudnie drużyna Pogoń/UKS Trójka Lębork junior B. Zespół Salosu Słupsk w zeszłym sezonie wygrał rozgrywki Słupskiej Klasy Okręgowej, a barażach o Makroregion rozgromił w jednym z meczów Bytovię Bytów 10:0 i tylko z powodu regulaminowych nie zagrał w tym sezonie w Pomorskiej Lidze Juniorów.
Od początku meczu to lęborczanie narzucili swój styl gry gościom, a przewaga na boisku zaowocowała dwoma bramkami w pierwszej połowie spotkania. Druga połowa bardzo przypominała ta pierwszą. - Po zmianach gra trochę siadła, ale dublerzy i tak pokazali swoją przydatność do zespołu - powiedział po meczu trener Andrzej Małecki. - Dziękuje zawodnikom za grę i postawę, to był dla nas bardzo ważny i trudny mecz.