5 kolejka Pomorskiej Ligi Juniorów C2, 25 września 2010r., godz. 11

Pogoń/UKS Trójka Lębork - Lechia Gdańsk 0:2

Pogoń/UKS Trójka: Baranowski – Domaros, Bartosiak, Pawelczyk, Buś, Śliwiński, Decyk, Pobłocki, Kasprolewicz,  Szarkiel

zmiany: Kalbarczyk, Makles, Grzebiela

Wynik meczu w Pomorskiej Lidze Juniorów C2 Pogoń/UKS Trójka Lębork z Lechią Gdańsk nie był niespodzianką. Drużyna z Gdańską będąca składową Akademii Lechii z wieloma reprezentantami kadry województwa pomorskiego rocznika 1997 pokonała lęborczan, choć Ci skóry tanio nie sprzedali. Do przerwy utrzymywał się wynik 0:0, po przerwie przewagę uzyskali Lechiści, którzy zdobyli dwa gole w tym jeden z kontrowersyjnego rzutu karnego. – Jesteśmy po serii meczów z czołówką ligi w których zdobyliśmy 1 punkt z Jedynką Reda – mówi Andrzej Kaufmann, trener zespołu. – Przed nami teraz teoretycznie słabsi przeciwnicy i nasz bilans punktowy powinien szybko urosnąć.