8 kolejka Słupskiej Klasy Okręgowej Junior D, 30 października 2010r. godz. 14

Pogoń/UKS Trójka Lębork - Gryf II Słupsk 4:2 (3:1)
bramki: Tomaszewski, Hawryluk, Cichosz, Śliwiński

Pogoń/UKS Trójka: Traskowski (Knuth), Bryk (Pilnik), Ryta, Kmita, Romaniszyn (Stefaniak), Hawryluk, Podłocki (Majewski), Zanewycz (Matyka), Cichosz (Jasiak), Tomaszewski (Dąbrowa), Śliwiński.

Na zakończenie jesiennej rundy sezonu 2010/2011 zespół Pogoni/Trójka Lębork pokonał po dobrym meczy Gryfa II Słupsk 4:2. Mecz spodobał się licznie zgromadzonej publiczności składającej się głównie z rodziców obu drużyn.

Fantastycznie zaczął sie mecz dla lęborczan. Już w 6 min Tomaszewski po rajdzie z piłką wymienia podanie na jeden kontakt ze Śliwińskim i przy oglądających jego plecy obrońcach Gryfa strzela bramkę na 1:0. Kolejne minuty to długie utrzymywanie się przy piłce młodych lęborczan i nieskuteczne próby odzyskania jej przez słupszczan. W 16 min po zagraniu Cichosza w pole karne do piłki dochodzi Hawryluk i w swoim stylu silnie uderza z 13 metrów do bramki. W 18 min Hawryluk rewanżuje się Cichoszowi wykładając mu piłkę na 7 metrze. Cichosz nie marnuje okazji i mamy 3:0. Po tej bramce inicjatywę przejął Gryf. W 29 min tracimy bramę po stałym fragmencie gry. Doskonałe dośrodkowanie z rzutu rożnego wykorzystuje niekryty zawodnik Gryfa i mamy 3:1.

W II połowie trener Stanisław Falitarski dokonał 4 zmian w składzie i gra się wyrównała. Obie drużyny zdobyły po jednej bramce. Najpierw w 35 min Pogoniści podwyższyli wynik na 4:1 za sprawą Śliwińskiego. W 50 min po niefrasobliwym zagraniu Ryty do Knutha do piłki dobiega napastnik Gryfa i ustala wynik spotkania na 4:2. W końcówce gospodarze zdobyli jeszcze dwie bramki ale nie zostały one uznane przez sędziego.