1 kolejka Pomorskiej Ligi Juniorów "A", 13 sierpnia 2011r. godz. 11

Pogoń Lębork – Bałtyk Gdynia 3:2 (2:1)
bramki: Rafał Główczewski x3

Pogoń: Gaffke – Bulczak, Sadurski, Opara, Fudala (Stolicki), Starosz (Raguza), Malek, Mielewczyk, Żmudzki J. (Miszkiewicz), Naczk (Butowski), Główczewski R.

Mecz od początku ułożył się dobrze dla lęborczan, a szybko strzelona bramka przez Główczeskiego po indywidualnej akcji pozwoliła nabrać wiary w zwycięstwo. Bałtyk nie był dłużny, ale w świetnej dyspozycji był bramkarz Pogoni. Druga połowa zaczęła się nieco statycznie, Bałtyk wyrównał na 2:2 i końcówka to groźne ataki młodych Pogonistów zakończone zwycięskim golem na dwie minuty przed ostatnim gwizdkiem. Radości po meczu nie krył trener Małecki. – Gratuluje chłopakom udanego debiutu w Pomorskiej Lidze Juniorów. Wierzę, że dzisiejszy wynik wpłynie korzystnie na postawę w kolejnych meczach.

W meczu z Bałtykiem po raz pierwszy funkcję kierownika drużyny pełnił Pan Marcin Starosz, który zadeklarował się pełnić tą funkcję w całym sezonie. W drużynie Bałtyku grał wychowanek Pogoni, obecnie na wypożyczeniu w Bałtyku Krzysztof Skibicki.