12 kolejka Pomorskiej Ligi Juniorów "A", 22 października 2011r. godz. 11

Pogoń Lębork - KP Starogard Gd. 3:4 (1:1)
bramki: Żmudzki J. x2, Raguza

Pogoń: Gaffke – Fudala (Starosz), Butowski, Opara, Malek, Mielewczyk, Miszkiewicz (Lica), Raguza, Waczkowski, Żmudzki J.,  Naczk

Wyrównany pojedynek, bramka za bramkę i niestety niekorzystny wynik końcowy to scenariusz sobotniego meczu juniorów starszych Pogoni. Podobnie jak w meczu w Ustce ławka rezerwowych była skromna, tym razem do kontuzjowanych i chorych zawodników dołączyli dwaj obrońcy: Bulczak i Sadurski pauzujący za żółte kartki. Rozpoczęło się optymistycznie. W zamieszaniu bramkowym gola zdobył Jakub Żmudzki, a gra wyglądała dobrze. Do przerwy było 1:1, a pierwsze minuty drugiej połowy to optyczna przewaga lęborczan, którzy raz za razem rozgrywali piłkę przed polem karnym gości. Mimo to Starogard zdobywa kolejnego gola, wyrównuje niedługo później Żmudzki z rzutu karnego. Końcówka to już nerwówka, goście zdobywają dwa gole i choć Pogoniści nie odpuszczają i mają wiele sytuacji brakowych niewiele z ich wynika. Minutę przed końcem wynik pięknym strzałem od słupka z 20 metrów ustala Mateusz Raguza.