1 kolejka Pomorskiej Ligii Juniorów D2 28 sierpnia 2011 godz. 11.00

Gryf Wejherowo – Pogoń/UKS Trójka Lębork 3:0 (1:0)

Pogoń/UKS Trójka Lębork: Nowak - Kacper Czaja,Adrian Zaborowski,Bogusław Kołodziej- Jakub Kreft, Filip Krefft,Kamil Frącek- Dawid Młyńczyk, Kamil Brzozowski, Damian Białobrzeski
na zmiany weszli: Wiktor Abe, Patryk Maszota, Tymoteusz Szymirski-Kowalski, Konrad Skiba, Bartosz Łosiak, Aleksander Wardyn, Mikołaj Koryna.

Pierwsze minuty meczu w Pomorskiej Lidze Juniorów D2 dla obu drużyn zaczęły się od badania przeciwnika. Najpierw przez kilka minut na połowie lęborczan hasali gospodarze, później ciężar gry przeniósł się na połowę Gryfa. W 15 minucie meczu doskonałą sytuację na zdobycie prowadzenia nie wykorzystał K. Brzozowski trafiając w bramkarza. W 25 minucie meczu grając w osłabieniu (K. Czaja wykluczony na 2 min.) po akcji lewą stroną boiska Gryf zdobywa gole. Wg części obserwatorów bramka została zdobyta z pozycji spalonej. Na drugą odsłonę meczu zawodnicy z Lęborka wyszli strasznie zmotywowali i pełni walki. Od samego początku mocno nacisnęli na miejscowych nie dając im wyjść z własnej połowy. W tym okresie gry pięknym strzałem zza pola karnego popisał się A. Zaborowski i tylko bramkarz miejscowych wie jak piłka po jego paradzie nie zatrzepotała w siatce. W ciągu kilku kolejnych minut ładny strzał oddał J. Kreft po którego strzale piłka odbiła się od słupka, a dobitka K. Brzozowskiego była nieskuteczna. Po krótkiej chwili F. Krefft oddał celny strzał na bramkę, który obronił bramkarz miejscowych. Kolejnego gola tracimy po nieszczęśliwej interwencji bramkarza Pogoni/UKS Trójki, który piłkę złapał na linii bramkowej. Sędzia uznał, że piłka przekroczyła całym obwodem linie bramkową i mimo protestów gości było 2:0. Ostatnią bramkę zawodnicy z Wejherowa zdobyli w 18 minucie drugiej połowy. – Wynik nie odzwierciedla przebiegu gry – skomentował spotkanie trener Andrzej Kaufmann. - Cieszy gra, wynik już nie.