10 kolejka Pomorskiej Ligi Juniorów "A", 27 października 2012r. godz. 11

Pogoń Lębork - KP Starogard Gdański 3:4 (1:1)
bramki: Mielewczyk x2, Jastrzębski

Pogoń: Gaffke - Bulczak, Sadurski, Butowski, Fudala - Naczk, Itrych, Mielewczyk (Miszkiewicz), Sadowski (Janowicz), Miasnikow (Jastrzębski), Waczkowski

Gdy na 8 minut przed końcem meczu po dwóch golach Filipa Mielewczyka i jednym Aleksandra Jastrzębskiego drużyna juniorów starszych Pogoni prowadziła z KP Starogard 3:2 wydawało się, że trzy bardzo ważne punkty zostaną w Lęborku. Niestety dwa kuriozalne błędy w grze w tym ręka Sadowskiego w polu karnym i "11" podyktowana przeciwko Pogoni pozbawiła zespół najpierw remisu, a potem zwycięstwa - Pierwsza połowa wyszła nam dobrze, niestety w drugiej chłopcy czuli w nogach m.in. czwartkowy turniej halowy, zabrakło nam sił i w końcówce przegraliśmy jak to się mówi wygrany już mecz - skomentował spotkanie trener Andrzej Małecki.