Pogoń/UKS Trójka Lębork - Jedynka Reda 1:4 (0:3)
Bramka: Młyńczyk

Pogoń/UKS Trójka: Soszler - Abe, Łosiak, Urban, Graboś, Kreft, Młyńczyk, Bartoszek, Truszczyński
na zmiany wchodzili: Sobisz, Malek, Maszota, Smyra

Naszym rywalem był zespół Jedynki Reda zajmujący obecnie 4 miejsce w tabeli. Niestety kłopoty zdrowotne nie pozwoliły na występ w meczu trzem podstawowym naszym zawodnikom. Byli nimi bramkarz Hubert Labuda, obrońca Damian Białobrzeski oraz pomocnik Jakub Cierocki. Brak tylu podstawowych zawodników był widoczny gołym okiem. Nasz zespół mimo że walczył ambitnie już po pierwszej połowie przegrywał 0:3. Bliski zdobycia gola dwukrotnie był Dawid Młyńczyk. Pierwszy strzał minimalnie minął spojenie bramki, drugi trafił w słupek.

Po przerwie szukaliśmy swojej szansy, z upływem czasu graliśmy coraz lepiej, ale zespół gości skutecznie bronił zaliczki z pierwszej połowy. W drugiej połowie padły jeszcze dwie bramki, jedną strzelili goście, a drugą my, po rzucie rożnym który dośrodkowywał Jakub Kreft Dawid Młyńczyk pewnie ulokował piłkę w siatce bramki.