3 kolejka Słupskiej klasy Okręgowej junior "B" gr. I, 15 września 2013r. godz. 12

Granit Kończewo – Pogoń Lębork 0:7 (0:2)
bramki: 0:1 Tomaszewski, 0:2 Majewski, 0:3, 0:4, 0:5 Szarkiel, 0:6 sam., 0:7 Szarkiel

Pogoń: Traskowski - Bryk, Grzebiela, Śliwiński, Kmita (Ryta), Bartosiak, Lange (Gozdowski), Majewski Pobłocki (Kosiński), Tomaszewski (Lisowski), Szarkiel.

Pogoń objęła prowadzenie już w 7 minucie. Z rzutu rożnego dośrodkowuje Langus, strzela Majewski, piłka odbija się od obrońcy wprost pod nogi Tomaszewskiego, a ten silnym strzałem strzela do bramki. W 14 minucie mamy 2:0. Tym razem Szarkiel obsłużył dobrym podaniem Majewskiego, który wygrywa pojedynek biegowy z obrońcą i strzela obok interweniującego bramkarza. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie chociaż sytuacji nie brakowało.

W drugiej połowie napór Pogoni trwa. W 41 minucie idealnej sytuacji sam na sam nie wykorzystał Tomaszewski. W 49 minucie rzut rożny wykonuje Ryta. Do piłki najwyżej wyskoczył Szarkiel i ładną główką zdobywa bramkę na 3:0. Załamani zawodnicy z Kończewa jeszcze nie otrząsnęli się po tej bramce, a już następną strzela z woleja ponownie Szarkiel po kapitalnym dośrodkowaniu Langusa. W 53 minucie rajd Majewskiego wykończył strzałem na bramkę niezawodny Szarkiel i mamy 5:0. W 58 min po ładnej akcji całego zespołu z prawego skrzydła dośrodkowuje Wojtek Gozdowski, a zaskoczony zawodnik gospodarzy sam pakuje piłkę z głowy do bramki. W końcówce meczu byliśmy za bardzo rozluźnieni i nie wykorzystaliśmy czterech sytuacji 100 %. Marnowali je Ryta, Lisowski i dwukrotnie Szarkiel. W 76 minucie wynik na 7:0 ustala nikt inny tylko Patryk Szarkiel i nasze pewne zwycięstwo umacnia nas na pozycji lidera.