16 kolejka Słupskiej Klasy Okręgowej, Junior „B” grupa I, 4 maja 2014r. godz. 11

Pogoń Lębork – Karol Pęplino 3:2 (0:1)
bramki: Neubauer x3

Pogoń: Czerniak – Bryk, Bartosiak, Śliwiński, Gozdowski, Lange (Trzeciak), Majewski, Rusinek (Pobłocki), Tomaszewski (Zanewycz), Lisowski, Neubauer

Już od początki widoczna była przewaga drużyny Pogoni. Graliśmy długo i dokładnie piłką , ale nie przyniosło to nam bramki. Marnowaliśmy dogodne sytuacje co się zemściło w 22 minucie. Goście wyprowadzili kontratak długim podaniem do napastnika, a ten wychodząc za linię obrońców znalazł się w sytuacji sam na sam z Czerniakiem. Precyzyjny strzał i mamy 0:1. Mieliśmy kilka sytuacji aby już do przerwy zmienić wynik meczu. W 29 minucie w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Lange, niestety zabrakło zimnej krwi. W 34 minucie dośrodkowuje Tomaszewski i tylko centymetrów zabrakło aby Lisowski wpakował piłkę do bramki. W 37 minucie w okolicy pola karnego faulowany jest Rusinek. Strzela z wolnego Śliwiński, niestety w poprzeczkę.

W drugiej części spotkania stawiamy wszystko na jedną kartę. Gramy bardzo ofensywnie, a goście bronią całym zespołem. W 45 minucie doprowadzamy do remisu. Po ładnej akcji Majewski dośrodkowuje w pole karne, tam Lisowski piętą odgrywa do Neubauera, który nie daje szans bramkarzowi i strzela pod poprzeczkę. W 53 minucie fantastyczny popis indywidualnych umiejętności daje Majewski, mija czterech obrońców w polu karnym i wykłada piłkę niczym profesor do Neubauera na 5 metr. Tomek strzela tyłem do bramki pięta na 2:1. Kolejne sytuacje Lisowskiego, Tomaszewskiego oraz Neubauera niestety nie znalazły drogi do bramki, a powinno być już po meczu. W 72 minucie fantastycznym strzałem z lewej nogi popisał się zawodnik gości i mamy 2:2. Mogła to być bramka meczu, ale w 76 minucie piłkę w pole karne wrzuca Pobłocki, tam z pierwszej piłki wolejem strzela swoją trzecią bramkę w tym meczu Neubauer. Zwycięstwo!