Pierwszy w życiu turniej halowy rozegrała w sobotę drużyna Pogoni F2 rocznika 2016 i 2017. Najmłodsi Pogoniści wybrali się do Luzina na ceniony na Pomorzu i nie tylko turniej Kaszub Cup.

W rozgrywkach w systemie 4+1 zagrali Hubert Klata, wybrany przez organizatorów za najlepszego zawodnika naszego zespołu Nikodem Kostka, Nikodem Długowolski, Tymon Grynkiewicz, Dominik Dudziński, Franek Chojnacki, Leon Remiasz i Alan Piechowski.

- Nasz zespół trafił do grupy „B” gdzie rywalizował z drużynami Polonii Pasłęk, AMP EL-Futbol Elbląg, Wiślinki Pruszcz Gdański, Sparty Sycewice i AP Gryfa Słupsk. Mimo tylko jednej porażki wychodzimy z grupy z 3. miejsca i gramy o miejsca 5-8 gdzie w pierwszym meczu wygrywamy ze Stolemem Gniewino. W meczu o 5. miejsce po rzutach karnych przegrywamy z AP Gryfem Słupsk – relacjonuje zawody trener Maciej Frącek. – Turniej był mocno obsadzony a nasi zawodnicy zagrali bardzo dobre zawody. Oczywiście były też i błędy, ale kiedy mamy je popełniać jak nie teraz? Jestem dumny z zespołu, z poświęcenia na boisku no i zaprezentowanego charakteru. Jest progres i to się liczy.