Drużyny F1 i F2 Pogoni w nowych strojach meczowych ufundowanych przez firmę ELTOM z Lęborka. Dziękujemy!

Firma ELTOM zasponsorowała aż dwa zestawy meczowe (koszulka, spodenki i getry) dla 30 zawodników w tym 2 bramkarzy.
1 grudnia br. delegacja drużyny w składzie Jakub Polański, Oskar Kowalczyk i Szymon Wolski wraz z Tymonem Grynkiewiczem odwiedzili firmę ELTOM by osobiście podziękować za piękne nowe stroje.

Właściciel firmy pan Tomasz Cisak pokazał naszym chłopakom i mamie Szymona zakład i przybliżył proces produkcji.

Eltom jest producentem aparatury rozdzielczej i sterowniczej energii elektrycznej. Posiada 30-letnie doświadczenie na rynku światowym. Produkty produkowane przez lęborskie przedsiębiorstwo przy ulicy Pionierów wykorzystywane są w przemyśle energetycznym i kolejowym. Eltom jest ekologiczną firmą w pełni wykorzystującą energię odnawialną.
Firma nie zapomina o lokalnej społeczności sportowej czego konkretnym dowodem było wsparcie drużyn Pogoni roczników 2015-2017.

„Nasza firma zawsze promuje aktywny tryb życia i rozwój młodych talentów sportowych. Poprzez nasze zaangażowanie w wyposażenie zespołu Pogoń Lębork w profesjonalne stroje meczowe, chcemy wspierać i inspirować młodych sportowców do osiągania swoich celów. Jesteśmy przekonani, że wsparcie dla lokalnych drużyn sportowych to inwestycja w przyszłość naszej społeczności. Dziękujemy zespołowi Pogoń Lębork za możliwość wsparcia ich pasji i aspiracji sportowych. Życzymy wszystkim zawodnikom sukcesów na boisku oraz niezapomnianych chwil podczas rozgrywek!” – czytamy na stronie internetowej Eltomu www.cisak.pl

Nie zawiedziemy!