Drużyna Pogoni rocznika 2015 i młodsi grała w weekend w Gniewinie na turnieju Stolem Cup 2023.

- Graliśmy w systemie 4+1 gdzie w zespole mógł zagrać jeden starszy zawodnik z rocznika 2014. My nie skorzystaliśmy z tego zapisu i graliśmy w normalnym składzie – relacjonuje zawody w Gniewinie trener Maciej Frącek. - W grupie zajmujemy 4. miejsce w grupie co dało nam możliwość gry o miejsce 7-8. 

Ostatecznie młoda drużyna Pogoni zajęła w turnieju 7. miejsce rywalizując z dwoma drużynami Stolemu Gniewino, Błękitnych Wejherowo oraz Cassubian Bolszewo a także z Diego Lębork i Sztormem Kosakowo. Turniej wygrał Stolem I. 

Pogoniści zagrali w składzie: Kuba Polański, Oskar Kowalczyk, Hubert Kowalkowski, Kuba Czapiewski, Szymon Wolski, Piotr Dołębski i Jan Jasiński. 

- Naprawdę jestem zadowolony po turnieju i z tego co pokazał nasz zespół. Idziemy cały czas do przodu. Może i małymi krokami, ale z turnieju na turniej piłkarsko wyglądamy dobrze. Mam nadzieje, że gdy tylko poprawimy skuteczność będziemy się cieszyć z wygranych. Dziękuję rodzicom za super doping i miłą atmosferę na trybunach – mówił po turnieju trener M. Frącek.