W sobotę 21 stycznia młoda drużyna Pogoni rocznika 2014 i młodsi z sukcesami uczestniczyła w Sierakowicach w turnieju IMPEROLL KASZUB CUP organizowanym przez FC Gowidlino. Zespoły Pogoni zajęły 2 i 6. miejsce na 12 drużyn a najlepszym bramkarzem zawodów okrzyknięto Piotra Dołębskiego! 

- W turnieju grało 12 drużyn a nasza liczna ekipa została podzielona na dwa zespoły po 6 zawodników. Jestem bardzo zadowolony z postawy chłopców, wciąż idziemy do przodu i oto nam w klubie chodzi  – relacjonuje zawody trener Maciej Frącek.

W zespole Pogoń I zagrali Filip Bąk (kpt), Marcel Bemowski, Wojciech Pustelnik, Antoni Miziński, Igor Kapituła i Kuba Mrzygłód.
W składzie Pogoni Lębork II aż połowę zawodników stanowili młodsi chłopcy z rocznika 2015: Kuba Kunkel, Piotr Dołębski, Aleksander Stupnicki (kpt), Jan Dołębski, Szymon Wolski i Nikodem Filcek. 

Pogoń I zagrała w grupie B z której po 1 zwycięstwie i 2 porażkach awansowała do Ligi Europy gdzie zespół rozegrał trzy mecze kończąc rywalizację na 2. miejscu. Najlepszym zawodnikiem drużyny został Igor Kapituła. 

W grupie C  drużyna Pogoń Lębork II rozegrała 3 mecze (2 zwycięstwa i 1 remis) co pozwoliło na awans do grupy najlepszych drużyn w turnieju tzw. Ligi Mistrzów. W niej nasz zespół pokazał się ze świetnej strony zajmując 2. miejsce. Indywidualne wyróżnienie w tej drużynie zdobył Olek Stupnicki. 

Klasyfikacja końcowa turnieju:

Liga Mistrzów: 

1. Sparta Sycewice 
2. Pogoń Lębork ll 
3 FC Gowidlino
4 Błękitni Wejherowo

Liga Europy:

1. Lew Lębork I
2. Pogoń Lębork l
3. UKS Bruskowo Wielkie
4. Amator Kiełpino

Liga Konfederacji:

1. Stolem Gniewino
2. Lechia Gdańsk
3. Lew Lębork Il
4. GKS Kowale

Z nagród indywidualnych za najlepszego bramkarza turnieju został wybrano zawodnika Pogoni Piotra Dołębskiego. Więcej zdjęć TUTAJ