Realizacja projektu Budżetu Obywatelskiego Lęborka 2022 pn. „Montaż tablicy świetlnej i kasy biletowej na Stadionie Miejskim” wykonana!

W środę 17 maja na stadionie pojawił się budynek socjalny, mający również spełniać rolę dystrybucji wejściówek na mecze Pogoni. Finalnie zostanie jeszcze zamontowany daszek nad oknem podawczym. Wniosek do Budżetu Obywatelskiego złożył kibic, członek Komisji Rewizyjnej Pogoni, koordynator Klubu 100TPL Łukasz Hrycyk.

 - „Cieszę się, że projekt już za nami i został już zrealizowany. Sprawnie przebiegła współpraca z Centrum Sportu i Rekreacji który to wszystko realizował. Mamy tablicę elektroniczną, mamy też miejsce do dystrybucji wejściówek, które może też pełnić funkcję depozytu. Małe rzeczy, a cieszą, stadion choć trochę nabrał wyglądu. Już niebawem zaczynamy kolejną walkę o zwycięstwo w Budżecie Obywatelskim. Tym razem, złożyliśmy dwa ambitne wnioski. Jeśli uda się wygrać, wyremontujemy kompleksowo szatnie klubowe, łazienki i pomieszczenia socjalne, oraz zorganizujemy Dzień Dziecka z Pogonią! Zachęcam już dziś, do oddawania głosów na te projekty. Głosowanie rusza 10 czerwca i potrwa dwa tygodnie. Szczegóły niebawem, na naszym klubowym FB”. – mówi Łukasz Hrycyk.

Kontener w kolorze antracytu ma wymiary 2,4 m x 2,4 m i wykonany jest z płyt warstwowych z rdzeniem ze styropianu. Posiada też okienko podawcze z roletą. Jego lokalizacja na obiekcie wynika z przepisów prawa budowlanego i konieczności zachowania odległości od granicy działki.

Dziękujemy wszystkim za głosy na projekt Budżetu Obywatelskiego!