Renomowany producent sprzętu dla bramkarzy podpisał z naszym klubem umowę na podstawie której bramkarze seniorów oraz grup młodzieżowych grać będą w rękawicach oraz sprzęcie bramkarskim Bravry

Nasz Klub w ramach współpracy otrzymał bezpłatnie sprzęt sportowy oraz dogodne warunki zakupu kolejnego. 

W sobotę 13 maja w Lęborku gościliśmy przedstawicieli firmy Aga-Toma z Barwic, wyłącznego dystrybutora sprzętu BRAVRY w Polsce panów Grzegorza oraz Kacpra Tomasiewiczów. Spotkanie w bramkarskim gronie z trenerem Patrykiem Cydzikiem i Arkadiuszem Kolke zaowocowało ciekawą wymianą opinii nt. sprzętu sportowego dla bramkarzy i ich oczekiwań. Co ważne rękawice Bravry okazały się szczęśliwe już od pierwszego meczu, czyli zwycięstwa Pogoni 2:1 z Gryfem Wejherowo   

Zapraszamy do odwiedzenia sklepu internetowego www.bravry-polska.pl