Drużyna Pogoni rocznika 2015 i młodsi grała w weekend w Gniewinie na turnieju Stolem Cup 2023.

- Graliśmy w systemie 4+1 gdzie w zespole mógł zagrać jeden starszy zawodnik z rocznika 2014. My nie skorzystaliśmy z tego zapisu i graliśmy w normalnym składzie – relacjonuje zawody w Gniewinie trener Maciej Frącek. - W grupie zajmujemy 4. miejsce w grupie co dało nam możliwość gry o miejsce 7-8. 

Ostatecznie młoda drużyna Pogoni zajęła w turnieju 7. miejsce rywalizując z dwoma drużynami Stolemu Gniewino, Błękitnych Wejherowo oraz Cassubian Bolszewo a także z Diego Lębork i Sztormem Kosakowo. Turniej wygrał Stolem I. 

Pogoniści zagrali w składzie: Kuba Polański, Oskar Kowalczyk, Hubert Kowalkowski, Kuba Czapiewski, Szymon Wolski, Piotr Dołębski i Jan Jasiński. 

- Naprawdę jestem zadowolony po turnieju i z tego co pokazał nasz zespół. Idziemy cały czas do przodu. Może i małymi krokami, ale z turnieju na turniej piłkarsko wyglądamy dobrze. Mam nadzieje, że gdy tylko poprawimy skuteczność będziemy się cieszyć z wygranych. Dziękuję rodzicom za super doping i miłą atmosferę na trybunach – mówił po turnieju trener M. Frącek.

Aktualności

Młodzi bramkarze po testach motorycznych

Na piątkowym treningu bramkarskim 27 stycznia br. trener bramkarzy Patryk Cydzik przeprowadził testy motoryczne wraz z oceną zdrowia swoich podopiecznych. Sprawdzone zostały moc, siła, wytrzymałość, zwrotność oraz gibkość.
Czytaj więcej

Młoda Pogoń na piłkarskich półkoloniach

Zimowy obóz dochodzeniowy w drugim tygodniu ferii zaliczyła najmłodsza drużyna rozgrywkowa Pogoni F1 i F2 (roczniki 2014-2016).
Czytaj więcej

Drużyny D2 i E2 na zimowym obozie

Aktywnie drugi tydzień zimowych ferii spędzają zawodnicy drużyn D2 i E2 trenerów Sebastiana Brzozowskiego i Wiesława Kreffta. Obie drużyny uczestniczyły w obozie dochodzeniowym zorganizowanym w Szkole Podstawowej nr 5 w Lęborku.
Czytaj więcej

Sparingowo z Bałtykiem Gdynia

Z trzecioligowym Bałtykiem Gdynia zmierzyła się drużyna seniorów Pogoni w drugiej grze kontrolnej zimy. Na boisku swoje umiejętności zaprezentowało aż 8 testowanych graczy. Na boisku padł wynik 1:3.
Czytaj więcej

W sobotę sparing z trzecioligowcem

W sobotę w południe sparing z Bałtykiem Gdynia. Gra kontrolna z trzecioligowcem odbędzie się 28 stycznia o godzinie 12:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnia Stadionu Miejskiego w Lęborku.
Czytaj więcej

Artur Okrój kierownikiem drużyny seniorów

W przerwie pomiędzy rozgrywkami doszło do zmiany na stanowisku kierownika drużyny seniorów Pogoni. Patryka Cydzika łączącego do tej pory funkcję kierownika drużyny z trenowaniem bramkarzy zastąpi Artur Okrój.
Czytaj więcej

Mateusz Kozerkiewicz kończy grę w Pogoni

Z drużyną Pogoni oficjalnie pożegnał się Mateusz „Koza” Kozerkiewicz. Zawodnik od dłuższego czasu boryka się z kontuzją kolana.
Czytaj więcej

Pogoń 2014 i młodsi z sukcesami na IMPEROLL KASZUB CUP

W sobotę 21 stycznia młoda drużyna Pogoni rocznika 2014 i młodsi z sukcesami uczestniczyła w Sierakowicach w turnieju IMPEROLL KASZUB CUP organizowanym przez FC Gowidlino. Zespoły Pogoni zajęły 2 i 6. miejsce na 12 drużyn a najlepszym bramkarzem zawodów okrzyknięto Piotra Dołębskiego!
Czytaj więcej

Gra wewnętrzna na początek gier sparingowych

Grą wewnętrzną cykl zimowych gier sparingowych rozpoczęła drużyna seniorów. W sobotę w południe na boisku ze sztuczną nawierzchnią stawiło się 23 graczy w tym 9 testowanych.
Czytaj więcej