Aktualności

Łukasz Kowalczyk wzmocni środek pola

Strzelił gola Wiśle Kraków i zagra w Pogoni! Łukasz Kowalczyk wzmocni środek pola.
Czytaj więcej

Pogoń 2015 na turnieju Wejher Cup

Tuż poza „pudłem”. Pogoń 2015 w sobotę wzięła udział w turnieju Wejher Cup.
Czytaj więcej

Jak równy z równym

Obiecująco wypadła ostatnia gra kontrolna Pogoni przed inauguracją ligi za tydzień. W meczu z mocno wzmocnionym zimą trzecioligowcem z Luzina o jedną bramkę lepsi byli goście choć na boisku nie widać było różnicy.
Czytaj więcej

Wiktor Potrykus na środek pomocy!

Kolejnym zawodnikiem, który dołączył do Pogoni w zimowej przerwie jest 20-letni Wiktor Potrykus!
Czytaj więcej

Próba generalna z Wikędem

Trzecioligowy Wikęd Luzino będzie ostatnim przeciwnikiem drużyny Pogoni przed startem rundy rewanżowej IV ligi 2 marca.
Czytaj więcej

Pogoń w projekcie "Piłkarski Rozwój Pomorza"

Przedstawiciele sekcji piłki nożnej Pogoni Lębork: Janusz Pomorski – członek Zarządu i Wojciech Musuła – trener koordynator uczestniczyli w poniedziałek 19 lutego w Kartuzach w spotkania w ramach projektu "Piłkarski Rozwój Pomorza".
Czytaj więcej

Z Barcy do Pogoni. Witamy Jerzego Zaworskiego

W seniorskiej drużynie Pogoni witamy oficjalnie 19-letniego Jerzego Zaworskiego. Ofensywny zawodnik mogący grać na pozycji napastnika lub skrzydłowego trafił do nas z Gminnego Klubu Piłkarskiego Barca Bolszewo.
Czytaj więcej

Zarząd sekcji piłki nożnej Pogoni Lębork ukonstytuowany

Informujemy, że Zarząd Lęborskiego Klubu Sportowego „Pogoń” na swoim posiedzeniu w dniu 20.02.2024 r. na wniosek Wiceprezesa Zarządu LKS “Pogoń” Lębork ds. piłki nożnej Radosława Pietrusewicza podjął Uchwałę dotyczącą składu osobowego Zarządu Sekcji Piłki Nożnej klubu.
Czytaj więcej

Pogoń E1 z sukcesami na turnieju Gdynia Cup

Młoda ekipa rocznika 2013 trenera Wiesława Kreffta w weekend uczestniczyła w dwudniowym turnieju w Gdyni.
Czytaj więcej

Drużyna Pogoni rocznika 2015 i młodsi grała w weekend w Gniewinie na turnieju Stolem Cup 2023.

- Graliśmy w systemie 4+1 gdzie w zespole mógł zagrać jeden starszy zawodnik z rocznika 2014. My nie skorzystaliśmy z tego zapisu i graliśmy w normalnym składzie – relacjonuje zawody w Gniewinie trener Maciej Frącek. - W grupie zajmujemy 4. miejsce w grupie co dało nam możliwość gry o miejsce 7-8. 

Ostatecznie młoda drużyna Pogoni zajęła w turnieju 7. miejsce rywalizując z dwoma drużynami Stolemu Gniewino, Błękitnych Wejherowo oraz Cassubian Bolszewo a także z Diego Lębork i Sztormem Kosakowo. Turniej wygrał Stolem I. 

Pogoniści zagrali w składzie: Kuba Polański, Oskar Kowalczyk, Hubert Kowalkowski, Kuba Czapiewski, Szymon Wolski, Piotr Dołębski i Jan Jasiński. 

- Naprawdę jestem zadowolony po turnieju i z tego co pokazał nasz zespół. Idziemy cały czas do przodu. Może i małymi krokami, ale z turnieju na turniej piłkarsko wyglądamy dobrze. Mam nadzieje, że gdy tylko poprawimy skuteczność będziemy się cieszyć z wygranych. Dziękuję rodzicom za super doping i miłą atmosferę na trybunach – mówił po turnieju trener M. Frącek.

Więcej aktualności